Instagram Location Stories | Użyj lokalizacji, aby zdobyć więcej obserwujących

Instagram wprowadził zaawansowane funkcje, aby zwiększyć swoje doświadczenie na tej niesamowitej platformie. Co tydzień Instagram wprowadza nowe funkcje, a Ty z niecierpliwością czekasz, aby zobaczyć, jaka jest nowa aktualizacja! Aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami Instagrama, opowiem o nowej ekscytującej funkcji Instagrama, która wywołała szum wokół siebie, a mianowicie Historie lokalizacji na Instagramie. Czy to nie brzmi ekscytująco?? Zobaczmy, jaką magię pokaże w twoich historiach.

Kiedy klikamy zdjęcia, pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy, jest przesłanie tego zdjęcia do historii na Instagramie. Jestem pewien, że wszyscy uwielbiają to robić, aby uzyskać widoki i polubienia od swoich obserwujących. Możesz korzystać z historii opartych na lokalizacji, aby uzyskać więcej polubień i obserwujących w swoich treściach. To niesamowita funkcja, która może uatrakcyjnić Twoje historie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej funkcji, przejdźmy przez artykuł i uzyskaj wszystkie aktualizacje tutaj. Po przeczytaniu tego artykułu staniesz się profesjonalnym twórcą historii.

Jak korzystać z historii lokalizacji na Instagramie?

Jak korzystać z historii lokalizacji na Instagramie?

Istnieje kilka konkurencyjnych aplikacji do Instagrama, a jedną z takich aplikacji, która przyciągnęła uwagę pokolenia Z, jest Snapchat, który stale dodaje atrakcyjne funkcje. Instagram wprowadza najnowsze aktualizacje dla swoich użytkowników, aby dotrzymać kroku platformie konkurencji.

Kiedy Snapchat wprowadził niestandardową aktualizację historii, Instagram wywołał szum dzięki innym aktualizacjom historii: Historie oparte na lokalizacji i historie z hashtagami. Te aktualizacje historii na Instagramie umożliwiają dodawanie hashtagów i naklejek lokalizacji do historii i przyciąganie uwagi widzów.

Jeśli klikniesz na czyjeś zdjęcie Naklejka z lokalizacją lub Naklejka z hashtagiem w historii, zostaniesz przekierowany na nową stronę. Pojawi się duża lista postów, w których użyto tej samej lokalizacji lub hashtagu. W ten sposób można uzyskać dostęp do nieograniczonej zawartości na platformie Instagram.

Instagram Location Stories i hashtagi dają nowy sposób na zobaczenie wszystkich popularnych rzeczy na Instagramie. Jest to po prostu nowa wersja ikony Eksploruj na Instagramie.

Na przykład, jeśli klikniesz czyjąś naklejkę lokalizacji w historii, zostaniesz przeniesiony do postów lokalizacji, w których ludzie spędzają czas ze znajomymi lub rodziną w tym samym miejscu. Daje ci podgląd na lokalizacje. Jeśli lubisz podróżować, naklejka lokalizacji jest najlepszym narzędziem do odkrywania nowych miejsc.

Jeśli nie możesz się doczekać korzystania z tej funkcji, zacznijmy od tego, jak korzystać z Instagram Location Stories.

  1. Otwórz aplikację Instagram.
  2. Kliknij przycisk Historia ikona w lewym górnym rogu ekranu.
Historie lokalizacji na Instagramie | Użyj lokalizacji, aby uzyskać więcej obserwujących

3. Prześlij obraz, wideo lub nagraj nową historię.

4. Kliknij przycisk Naklejka z uśmiechem w górnej części historii.

Jak korzystać z historii lokalizacji na Instagramie?

5. Na nowej stronie na ekranie pojawią się różne naklejki.

6. Kliknij na Ikona naklejki lokalizacji.

Historie lokalizacji na Instagramie | Użyj lokalizacji, aby zdobyć więcej obserwujących

7. Teraz wprowadź lokalizację i wybierz dowolną lokalizację, którą chcesz dodać.

8. Dostosuj Naklejka lokalizacji w dowolnym miejscu na ekranie.

Historie lokalizacji na Instagramie | Użyj lokalizacji, aby zdobyć więcej obserwujących

9. Stuknij ikonę Dalej i kliknij przycisk Twoja historia ikona u dołu ekranu.

 10. Na koniec prześlij historię.

Jeśli klikniesz naklejkę Lokalizacja, pojawi się wyskakujące okienko jako „Zobacz lokalizację”. Nastąpi przekierowanie do wyników wyszukiwania tej samej lokalizacji.

Historie lokalizacji na Instagramie pomaga również firmom zwiększyć świadomość ich marki i uzyskać dużą liczbę obserwujących ich profil biznesowy.

Jak używać hashtagu w relacjach na Instagramie?

Jak używać hashtagów w relacjach na Instagramie?

Hashtagi na Instagramie działają jako ważne narzędzie, aby uzyskać większy zasięg na Instagramie. Jeśli poprawnie używasz hashtagów, są szanse, że Twoje treści będą krążyć na Instagramie. W tym celu możesz dowiedzieć się, jak wyszukiwać wiele hashtagów na Instagramie i używać tych hashtagów, aby Twoje treści były popularne.

Teraz zacznijmy od tego, jak dodać hashtag do historii na Instagramie. Wykonaj poniższe czynności-

  1. Otwórz aplikację Instagram.
  2. Kliknij przycisk Historia ikona w lewym górnym rogu ekranu.
Historie lokalizacji na Instagramie | Użyj lokalizacji, aby zdobyć więcej obserwujących

3. Prześlij zdjęcie, film lub nagraj nową historię.

4. Kliknij przycisk Naklejka z uśmiechem na górze historii.

Jak używać hashtagów w relacjach na Instagramie?

5. Na ekranie pojawi się nowa strona.

6. Kliknij ikonę Naklejka z hashtagiem ikona.

Instagram Location Stories | Użyj lokalizacji, aby zdobyć więcej obserwujących

7. Napisz Hashtag lub wybierz z listy zalecane hashtagi, które pojawiają się na dole.

8. Dostosuj Naklejka z hashtagiem w dowolnym miejscu na ekranie.

Historie lokalizacji na Instagramie | Użyj lokalizacji, aby zdobyć więcej obserwujących

9. Na koniec kliknij przycisk Dalej ikona i prześlij historię.

Jeśli klikniesz na Hashtag w czyjejś historii pojawi się wyskakujące okienko jako „Zobacz Hashtag.”Zostaniesz przekierowany na stronę wyszukiwania, aby zobaczyć zawartość. Korzystanie z hashtagów to najlepsza opcja, aby uzyskać szeroki zasięg dla swojej firmy. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się dotrzeć do niszowej publiczności, czy do dużej publiczności, historie z hashtagami są najlepszym narzędziem do zwiększania zaangażowania odbiorców.

Podsumowanie

Wszystko to dotyczyło historii lokalizacji na Instagramie i historii z hashtagami. Jeśli chcesz zwiększyć liczbę obserwujących, skorzystanie z tych niesamowitych narzędzi historii spełni Twoje cele, aby zwiększyć zasięg odbiorców. Zapraszam do podzielenia się artykułem ze znajomymi i poinformowania ich o Instagram Location Stories i Hashtag Stories. Nadszedł czas na podsumowanie. Bądź na bieżąco.

Często zadawane pytania

Jak anonimowo wyświetlać historie lokalizacji na Instagramie?

Na Instagramie nie ma wbudowanej funkcji anonimowego przeglądania historii lokalizacji na Instagramie. Możesz jednak użyć aplikacji innej firmy, ale nie ma gwarancji, że uzyskasz wyniki.

Dlaczego historie lokalizacji na Instagramie nie działają??

Aby korzystać z funkcji Instagram Location Stories, zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji, a funkcja lokalizacji pojawi się w aplikacji Instagram.

Jak znaleźć historię lokalizacji?

Aby znaleźć historię lokalizacji, przejdź do aplikacji Instagram>kliknij ikonę swojej historii>kliknięcie ikony naklejki u góry strony>kliknij naklejkę Lokalizacja.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka