Ładowarka samochodowa TAGG i przewodowe słuchawki douszne z metalową obudową w cenie Rs. 999

TAGG Digital, znana marka elektroniki użytkowej zajmująca się akcesoriami do smartfonów, wprowadziła na rynek pierwszą metalową serię akcesoriów. Na początku firma wprowadziła na rynek ładowarkę samochodową Roadster i słuchawki przewodowe Metal, oba urządzenia mają metalową obudowę. Produkty są wprowadzane na rynek w konkurencyjnej cenie Rs. po 999. Można je kupić bezpośrednio na stronie internetowej Tagg lub za pośrednictwem platform e-commerce, takich jak Amazon i Flipkart.

Amitesh Bhardwaj, współzałożyciel TAGG Digital, wypowiadając się na temat premiery, powiedział,

Nasza metalowa oferta to idealne połączenie funkcjonalności i stylu. Z pewnością będzie to doskonały wybór dla entuzjastów technologii, którzy szukają wysokiej jakości, stylowo wyglądających urządzeń w przystępnej cenie. Elegancki design, metalowe wykończenie i zaawansowana technologia stawiają metalowe słuchawki TAGG i ładowarkę samochodową o oczko wyżej na rynku.

TAGG Metalowa przewodowa słuchawka douszna

Metalowe słuchawki TAGG Dostępne w kolorze czarnym, w zestawie z 1.Kabel wężowy w oplocie o długości 5 metrów. Oprócz stabilnego i nieplączącego się kabla, słuchawki mają stylową i trwałą konstrukcję, która zapewnia, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu podczas biegania lub sesji treningowych. Zewnętrzna obudowa jest wykonana ze stopu aluminium, a nanopowłoka chroni wkładki douszne przed potem. Lekkie i kompaktowe słuchawki wyposażone są w 10 mm przetwornik dźwięku HD oraz mikrofon z redukcją szumów. Wielofunkcyjny przycisk pomaga w prowadzeniu rozmów w trybie głośnomówiącym, jak również w sterowaniu odtwarzaniem muzyki. W zestawie znajdują się trzy rozmiary wkładek dousznych, które pasują do kanałów słuchowych o różnych rozmiarach.

TAGG Roadster Podwójna ładowarka samochodowa USB

TAGG Roadster to ładowarka samochodowa USB wyposażona w układ Qualcomm 3.0 Quick Charge, która jest cztery razy szybsza niż standardowe ładowarki. Jest to ładowarka o mocy 30W, która zapewnia całkowitą moc wyjściową 5V przy 2.4A i 9-12V przy 1.5A. Dwa porty USB na pokładzie pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń z wysoką wydajnością. Jest wstecznie kompatybilna z QC2.0 i QC1.0 urządzeń. Zintegrowana dioda LED umożliwia korzystanie z urządzenia w warunkach słabego oświetlenia.

Roadster, oferowany w kolorze gunmetal, ma metalową obudowę i kompaktową konstrukcję. Dzięki Quick Charge 3.0 wsparcia, ładowarka może naładować kompatybilne urządzenia do 80 procent w ponad 35 minut. Zintegrowany układ scalony Smart IC zapewnia dostarczanie odpowiedniego prądu do podłączonych urządzeń. Dodatkowo wbudowano wiele warstw zabezpieczeń, które chronią urządzenia przed zwarciem, nadmiernym prądem, przegrzaniem i przeładowaniem.

Słuchawki Tagg Roadster i Metal są już dostępne w sprzedaży w cenie Rs. 999 w taggdigital.com