Microsoft udostępnia Office Apps dla iPada [Korzystaj z Worda, Excela i PowerPointa za darmo]

Microsoft w końcu udostępnił długo oczekiwaną Office dla iPada. Prawdziwy Aplikacje Microsoft Office na iPada, Word, Excel i PowerPoint można pobrać bezpłatnie z App Store. Aplikacje zostały zaprojektowane specjalnie dla iPada, aby zapewnić użytkownikom znajomy interfejs i fantastyczne wrażenia dotykowe. Darmowa wersja aplikacji oferuje podstawowe funkcje do czytania, przeglądania i prezentowania dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji. Aby edytować i tworzyć nowe dokumenty na iPadzie, trzeba mieć subskrypcję Office 365. Kiedy edytujesz dokument, możesz mieć pewność, że jego treść i formatowanie pozostaną nienaruszone na wszystkich platformach. Jedna subskrypcja obejmuje wszystkie Twoje urządzenia.

Rzut oka na aplikacje Office Apps działające na iPadzie

IMAGE-03_OfficeHeroPortrait_iPad_Slvr

IMAGE-01_ExcelHero_iPad_Slvr

IMAGE-02_PPTHero_iPad_Slvr

WideoAplikacje MS Office Apps w akcji na iPadzie

Pobierz pakiet Microsoft Office na iPada – Word | Excel | PowerPoint | OneNote

– Wymaga iPada z systemem iOS 7.0 lub później

– Możesz zarejestrować się w biurze, aby uzyskać bezpłatną 30-dniową wersję próbną pakietu Office 365.com/try

Office Mobile – Microsoft udostępnił też wszystkim bezpłatnie pakiet Office Mobile dla iPhone’a i Androida. Aplikacja Office Mobile oferuje możliwość przeglądania i edytowania zawartości pakietu Office w podróży. Możesz mieć pewność, że treść i formatowanie zostaną zachowane, więc dokument nadal będzie wyglądał świetnie po powrocie na komputer PC lub Mac. Aplikacja jest już dostępna w App Store i Google Play.

Firma Microsoft wprowadziła również zaktualizowany OneNote dla iPada z pięknie przeprojektowanym interfejsem użytkownika dla systemu iOS 7, który dotrzymuje kroku nowej linii aplikacji Office. Dla tych, którzy nie wiedzą, że OneNote jest teraz dostępny za darmo na platformy Mac i Windows.

Źródło: Office Blogs

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka