Najprostszy sposób, aby pobrać pliki APK z Google Play

Aplikacje na Androida są również dostępne w postaci plików APK, które można zainstalować ręcznie, sideloadingując aplikację na dowolnym urządzeniu z systemem Android. Są różne sytuacje, w których możesz chcieć zainstalować APK ręcznie, zamiast instalować aplikację bezpośrednio ze Sklepu Play. Taka sytuacja ma zwykle miejsce, gdy Sklep Play stwierdza, że dana aplikacja jest niekompatybilna z Twoim urządzeniem, ale mimo to chcesz spróbować i sprawdzić, czy działa, lub gdy dana aplikacja nie jest dostępna w Twoim kraju, albo gdy chcesz pobrać grę i zainstalować ją na wielu urządzeniach; być może po to, by zaoszczędzić czas i przepustowość łącza. Najwyraźniej sklep Google Play nie pozwala na pobranie aplikacji jako pliku APK z oczywistych powodów. Na szczęście jest już dostępne narzędzie online, które pozwala łatwo wykonać to zadanie!

APK Downloader, stworzone przez Evozi to narzędzie online, które oferuje możliwość szybkiego pobrania pliku APK dowolnej aplikacji dla systemu Android ze sklepu Google Play bezpośrednio na pulpit. Uwaga: Aby zapobiec piractwu, nie pozwala na pobieranie płatnych aplikacji.

Jak pobierać pliki APK bezpośrednio z Google Play Store

Odwiedź stronę aplikacje.evozi.com/apk-downloader aby uzyskać dostęp do usługi pobierania APK online. Następnie wystarczy wprowadzić adres URL dowolnej aplikacji dla systemu Android lub Nazwa pakietu i kliknij przycisk „Generuj link do pobrania”. Nazwę pakietu aplikacji można znaleźć w linku do niej w sklepie Play Store, podanym po ?id=. Możesz pobrać plik, gdy będzie gotowy, i załadować aplikację na swoje urządzenie. Można również zweryfikować plik za pomocą podanej wartości skrótu MD5. Istnieje również „Ustawienie zaawansowane”, którego możesz użyć, aby wymusić ponowne pobranie plików APK z Google Play, ale używaj tej opcji tylko wtedy, gdy pobrany plik APK nie jest najnowszą wersją.

03-11-2013 15-59-38

Rozszerzenie Chrome APK Downloader (Alternatywna metoda)

Jeśli narzędzie online z jakiegoś powodu nie działa, możesz użyć rozszerzenia do Chrome. Wymaga to najnowszej wersji Chrome, musisz podać swój identyfikator urządzenia, adres e-mail i hasło (wszystkie te dane są przechowywane lokalnie na komputerze, aby pobrać plik cookie z Google Play). Użyj rozszerzenia, jeśli chcesz pobierać aplikacje bezpośrednio z serwera Google, a także pobierać płatne aplikacje, które zostały zakupione. Zapoznaj się z FAQ i przewodnikiem tutaj aby uzyskać pełne informacje.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to naprawdę poręczne i przydatne narzędzie. I to jest darmowe! ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka