Netbook Samsung N148 Plus [recenzja, zdjęcia i specyfikacja]

Wczoraj kupiłem Netbook Samsung N148 Jestem tutaj, aby podzielić się moimi doświadczeniami z nim związanymi. Urządzenie jest naprawdę niesamowite i warte swojej ceny. Ciało jest stylowe z błyszczącą czarną, lśniącą górą, sprawia wrażenie mocnego i naprawdę dobrego w użyciu. Jest wyposażony we wszystkie najnowsze funkcje i konfiguracje, które powinien oferować inteligentny i niezawodny netbook.

Netbook Samsung N148 Plus

Wyświetlacz – N148 jest wyposażony w 10.1-calowy wyświetlacz z powłoką antyrefleksyjną, który zapewnia wyraźne kolory i ostry obraz. Jasność jest również bardzo dobra i można ją regulować w zależności od potrzeb.

Bateria – N148 ma niesamowitą baterię o pojemności 8.5 godzin co jest dość prawdziwe i stanowi zaletę tego netbooka. Dysk twardy o pojemności 250 GB i bateria 6-komorowa w cenie zaledwie Rs. 15 tys. zł, co jest mało prawdopodobne na rynku.

Dźwięk – Na dole z przodu znajdują się dwa głośniki, które emitują dźwięk dobrej jakości. Posiada dźwięk HD (High Definition) z efektem SRS 3D dzięki oprogramowaniu.

5 Wskaźniki stanu które pokazują stan działania komputera. Są to: Caps lock, Dysk twardy, Bezprzewodowa sieć LAN, Stan naładowania i Zasilanie.

Funkcje klawiatury – Klawisze są gładkie, a różne skróty klawiaturowe ułatwiają sterowanie urządzeniem. Dostępne są skróty klawiszowe do takich funkcji, jak tryb gotowości, sprawdzanie stanu baterii, włączanie/wyłączanie wyświetlacza LCD, przełączanie bezprzewodowej sieci LAN & Bluetooth, włączanie/wyłączanie touchpada itp. Można także regulować jasność ekranu i głośność.

TouchPad – Touchpad jest tak samo skuteczny jak touchpad w każdym dobrym laptopie. Dostępny jest również obszar przewijania, który umożliwia przewijanie stron internetowych w górę i w dół lub w eksploratorze.

Oprogramowanie i sterowniki – N148 był dostarczony z systemem DOS, ale udało mi się łatwo zainstalować system Windows 7 przy użyciu bootowalnego dysku USB. Najlepsze jest to, że firma Samsung dostarcza płytę DVD z całym oprogramowaniem i sterownikami dla systemu Windows 7. Oprogramowanie, sterowniki i aktualizacje systemu Windows 7 zawarte na nośniku z oprogramowaniem systemowym można bez problemu zainstalować bez nadzoru.

Nośnik z oprogramowaniem systemowym N148

Ponadto firma Samsung udostępnia na swojej stronie pomocy technicznej wszystkie najnowsze zaktualizowane sterowniki, oprogramowanie i oprogramowanie sprzętowe BIOS-u dla systemów Windows 7 (32-bit) i Windows XP. Tak więc koniec z kłopotami!

Samsung N148 Plus (NP-N148-DP03IN) Zdjęcia z netbooków

Pudełko Samsung N148 plus - instrukcja obsługi, płyta DVD z oprogramowaniem, akcesoria

Samsung N148 plus - ładowarka z adapterem

Bateria Samsung N148 plus_6 ogniw

Samsung N148 plus_top

Samsung N148 plus widok z góry bez baterii

Samsung N148 plus widok z przodu

Samsung N148 plus - widok z lewej strony

Samsung N148 plus widok z prawej strony

Samsung N148 plus_back

Samsung N148 Plus (NP-N148-DP03IN) Właściwości & Specyfikacja:  

 • OS: DOS
 • PROCESOR: Intel Atom Processor N450 @ 1.66Ghz
 • LCD: 10.1″ WSVGA (1024 x 600), bez połysku, wyświetlacz LED
 • Pamięć: 1 GB DDR2 SODIMM
 • Chipset: Intel NM10 Express
 • Pamięć masowa: dysk twardy S-ATA o pojemności 250 GB
 • Intel Graphics Media Accelerator 3150
 • Dźwięk: Dźwięk HD (High Definition) z efektem dźwiękowym SRS 3D
 • Przewodowa sieć Ethernet LAN 10/100
 • WLAN: 802.11 bgn
 • Bluetooth 3.0 Duża szybkość
 • Zintegrowana kamera internetowa
 • Porty I/O: VGA, złącze słuchawkowe, wejście mikrofonowe + wewnętrzny mikrofon, 3 x USB 2.0 z ładowalnym USB (po lewej), RJ45 (LAN)
 • Czytnik kart 3 w 1 (SD, SDHC, MMC) obsługiwany za pomocą adaptera
 • Bateria: 6-komorowa
 • Waga: 1.24 Kg (2.73lbs)

Cena: Rs. 15,000 (z podatkami) w Indiach

Werdykt: Na koniec chcę powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem tego netbooka i dostałem więcej, niż się spodziewałem. Nie mam nic negatywnego do powiedzenia na jego temat, jest świetny i naprawdę wart wydanych na niego pieniędzy. Proszę zadawać wszelkie pytania poprzez komentarze, jeśli masz. ��

Aktualizacja – Nowy wariant tego modelu “Samsung NP-N148-DP05IN” jest już dostępny do kupienia online w Flipkart za Rs. 13850. Objęty roczną krajową ograniczoną gwarancją typu „podnieś i upuść”, bezpłatnym ubezpieczeniem transportowym i bezpłatną dostawą do domu.

Zobacz także: Jak zainstalować system Windows 7 na telefonie Samsung N148 przy użyciu rozruchowej pamięci flash USB

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka