Pobierz wszystkie swoje zdjęcia z Instagrama za pomocą Instaport

Instagram, popularny serwis do udostępniania zdjęć, oferuje niezwykłą funkcjonalność i cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników systemów iOS i Android. Instagram został niedawno przejęty przez Facebooka, pozostawiając użytkowników sceptycznych co do jego przyszłości. Większość z nich szuka teraz sposobów na tworzenie kopii zapasowych swoich cennych i pięknych zdjęć w trybie offline na komputerze. Instagram nie ma też wersji internetowej ani oferuje możliwość pobierania zdjęć z albumu lub zapisywania przefiltrowanych zdjęć na karcie SD. Na szczęście istnieje kilka świetnych serwisów online, które rozwiązują ten problem, oferując możliwość eksportowania i pobierania zdjęć w prosty sposób.

Instaport

Instaport to darmowa i inteligentna usługa internetowa, która pozwala w prosty sposób wyeksportować lub utworzyć kopię zapasową wszystkich zdjęć z Instagrama na lokalnym dysku twardym. W przeciwieństwie do niektórych innych usług, pozwala pobrać wszystkie zdjęcia, pakując je w jedno archiwum, które można później przesłać lub udostępnić innym osobom. Oferuje ona również kilka „opcji zaawansowanych” dla tych, którzy nie są zainteresowani pobieraniem całych zdjęć. W ten sposób można wyeksportować kolekcję ostatnio zrobionych zdjęć, zdjęć zrobionych w określonym przedziale czasowym oraz zdjęć oznaczonych określonym tagiem. Opcja przenoszenia do serwisów Facebook, Flickr, RSS nie jest obecnie możliwa, ale podobno zostanie dodana wkrótce.

Instaport_download-instagram-photos

Tworzenie kopii zapasowej zdjęć z Instagrama za pomocą aplikacji Instaport, wystarczy odwiedzić instaport.ja, zaloguj się, podając nazwę użytkownika i hasło z Instagrama. Następnie autoryzuj aplikację, aby przyznać dostęp do swoich zdjęć, listy znajomych i danych profilu. Teraz wybierz pobieranie .opcję pliku zip lub inną zaawansowaną opcję, a następnie kliknij przycisk Rozpocznij eksportowanie. Po zakończeniu eksportu pobierz archiwum zip i rozpakuj je za pomocą programu do archiwizacji, takiego jak WinRAR. To jest to!

Odnośnik: Sześć opcji tworzenia kopii zapasowych zdjęć z Instagrama [KillerTechTips]