6 najlepszych filtrów Cinco De Mayo na Instagramie, które musisz wypróbować!

Maj zbliża się wielkimi krokami. Nadchodzi najbardziej wyczekiwany czas w roku dla każdego obywatela Meksyku, kiedy cała społeczność świętuje Cinco De Mayo. Dlatego z tej okazji Instagram wprowadził zupełnie nowe filtry, aby uczcić tegoroczne Cinco De Mayo online. W dzisiejszym artykule zamierzam opowiedzieć o 6 najlepszych filtrach Filtry Cinco De Mayo na Instagramie. Więc chodź!

Cinco De Mayo, co w języku angielskim oznacza piątego maja, to coroczne święto obchodzone w niektórych częściach Meksyku i Stanów Zjednoczonych. To święto upamiętnia zwycięstwo sił meksykańskich nad siłami francuskimi w 1862 roku podczas bitwy pod Puebla. Dzień ten obchodzony jest co roku 5 maja, aby uczcić zwycięstwo i zachęcić młodzież do dumy z meksykańskiego dziedzictwa.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i przyjrzyjmy się tegorocznym filtrom Instagram Cinco De Mayo, które można wykorzystać do świętowania okazji online. Po co więc czekać?? Przejdźmy do artykułu.

6 najlepszych filtrów na Cinco De Mayo Filtry na Instagram

Oto lista 6 filtrów Cinco De Mayo Instagram, których możesz użyć do świętowania tegorocznego Cinco De Mayo na Instagramie. Więc na co czekasz?? Przejrzyj tę listę i wybierz tę, która naprawdę Ci się podoba.

1. Cinco De Mayo by Mattehuee

Filtry Cinco De Mayo na Instagramie

Świętuj tegoroczne Cinco De Mayo z tym filtrem Mattehuee, który doda sombrero, meksykański kapelusz na głowie, długie czarne wąsy na ustach i ukulele, które zacznie wydawać dźwięk podczas nagrywania. Ten filtr ma również papierową dekorację flagi i konfetti spadające z góry.

2. Cinco De Mayo by Rancheradallas

Filtry na Instagram Cinco De Mayo

Świętuj tegoroczne Cinco De Mayo z tym filtrem Rancheradallas, który doda naklejkę na dole Twojego snapa. Naklejka ma meksykańską flagę jako granicę i zawiera Cinco MAYO 2023 napisane na nim. Ta naklejka również ma hashtag, #CincodeMayo2023.

3. Cinco De Mayo Przez Funkar_tw

Filtry Cinco De Mayo na Instagram

Świętuj tegoroczne Cinco De Mayo z tym filtrem autorstwa Funkar_tw. Doda naklejkę sombrero na głowę i długie zielone wąsy na usta. Oprócz tego dodaje czerwone chillis, papierową dekorację flagi, kwiaty, okulary przeciwsłoneczne w ramkach i marakasy do snapu. Ten filtr reprezentuje idealną meksykańską atmosferę świętowania, a gdy otwierasz usta, twoje sombrero podnosi się i opada.

4. Cinco De Mayo Przez Thatdarnmouse

Filtry na Instagram Cinco De Mayo

Świętuj tegoroczne Cinco De Mayo z tym filtrem Thatdarnmouse, który poprosi Cię o znalezienie obrazu, który będzie migał przez sekundę, a gdy tylko zrobisz zdjęcie, zniknie. Nie będziesz w stanie znaleźć obrazu z napisem Cinco De Mayo, wraz z sombrero, marakasami, koniem i naklejkami z papierową flagą.

5. Cinco De Mayo By Californiaburrito_in

Filtry Cinco De Mayo na Instagramie

Świętuj tegoroczne Cinco De Mayo z tym niesamowitym filtrem autorstwa Californiaburrito_in, który poprosi Cię o kiwnięcie głową. A gdy tylko to zrobisz, rozpocznie się muzyka, sombrero zostanie dodane nad twoją głową, a grube czarne wąsy będą nad twoimi ustami, które można usunąć, dotykając ekranu. Oprócz tego filtr dodaje naklejkę z napisem Cinco De Mayo i kolejną naklejkę z meksykańskimi instrumentami muzycznymi.

6. Cinco De Mayo by Larazadallas

Filtry Cinco De Mayo na Instagram

Świętuj tegoroczne Cinco De Mayo z tym filtrem Larazadallas, który doda naklejkę na dole Twojego snapa. Naklejka ma meksykańską flagę jako granicę i ma Cinco MAYO 2023 napisane na nim. Ta naklejka również ma hashtag #CincodeMayo2023.

Jak uzyskać filtry Cinco De Mayo na Instagramie?

Oto przewodnik krok po kroku, jak uzyskać filtry Cinco De Mayo na Instagramie. Musisz wykonać poniższe kroki, aby uzyskać filtry Cinco De Mayo na Instagramie.

Krok 1: Otwórz aplikację Instagram aplikacja.

Krok 2: Stuknij w ikonę + ikona w prawym górnym rogu.

Krok 3: Stuknij w Historia opcja.

Krok 4: Przesuń w prawo, aby znaleźć Przeglądaj efekt opcja.

Krok 5: Szukaj Cinco De Mayo.

Krok 6: Stuknij w jeden Filtry do wypróbowania.

Jak uzyskać filtry Cinco De Mayo na Instagram?

I gotowe! W ten sposób można uzyskać filtry Cinco De Mayo na Instagramie.

Podsumowanie

W ten sposób dochodzę do końca tego i mam nadzieję, że podobało ci się czytanie i wypróbowywanie tych filtrów Cinco De Mayo Instagram. Więc świętuj tegoroczne Cinco De Mayo z tymi fantastycznymi filtrami na Instagramie. Wypróbuj te filtry już teraz.

To wszystko na dziś. W przypadku dalszych pytań związanych z filtrami Instagram zawsze możesz skomentować poniżej. Take Care! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do widzenia! Do widzenia!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka