Jak zmienić swoje imię i nazwisko w wątkach na Instagramie | Poznaj sztuczkę

Jeśli chodzi o media społecznościowe, każdy stara się być wyjątkowy i prezentować najlepszą wersję siebie, czy to nazwę, czy wyświetlane zdjęcie, czy nawet post, ponieważ jest to odzwierciedlenie twojego dobrego ja. To samo pasuje do przypadku wątków na Instagramie. Czy wiesz, jak zmienić swoje imię i nazwisko na Instagram Threads?? W tym artykule opowiem o sposobach i metodach zmiany nazwy na Instagram Threads. Pozostań w pobliżu, aby się dowiedzieć.

Wątki na Instagramie wywołały ogromny szum w mediach społecznościowych, jakby to była jedyna wspaniała rzecz, która wydarzyła się w świecie mediów społecznościowych. Świadectwem tego faktu jest liczba obserwujących, którą zebrał w ciągu zaledwie dwóch godzin, wynosząca 1 milion, co jest pierwszym tego rodzaju zjawiskiem. Wszystko to jest wystarczająco dobre, aby uznać to za realną alternatywę dla Twittera.

Ponieważ jest to nowość na pierwszym planie, istnieje wiele pytań, które należy odkryć w odniesieniu do Instagram Threads. Jednym z takich zapytań jest Jak zmienić swoje imię na Instagram Threads. Zanurzmy się, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czy można zmienić swoje imię i nazwisko w wątkach na Instagramie??

Jak zmienić swoje imię i nazwisko w wątkach na Instagramie | Poznaj sztuczkę

Nie możesz zmienić swojego imienia i nazwiska w wątkach na Instagramie bezpośrednio z aplikacji Instagram Threads. Istnieje jednak sposób, aby to zrobić i możesz zmienić swoje imię na Instagram Threads, wybierając inny sposób. Porozmawiamy o tym w następnym artykule. Pozostań w pobliżu, aby wiedzieć.

Jak zmienić swoje imię na Instagram Threads?

Jak zmienić swoje imię i nazwisko w wątkach na Instagramie | Poznaj sztuczkę

Jeśli poważnie rozważasz zmianę swojego imienia na Instagram Threads. Następnie należy to zrobić, wykonując podane kroki.

1. W aplikacji na Androida lub iOS zaloguj się na swoje konto na Instagramie. Jeśli masz wiele kont na Instagramie, upewnij się, że zalogowałeś się na konto, które chcesz zmienić.
2. W prawym dolnym rogu kliknij przycisk Przycisk awatara”przekieruje Cię do Twojego profilu.
3. Kliknij Edytuj profil” pod swoją biografią.
4. Kliknij przycisk Pole użytkownika” i wpisz nowy uchwyt, który chcesz mieć.
5. W prawym górnym rogu znajduje się ikona Niebieski znacznik wyboru”; dotknij go, aby potwierdzić.
Doszło więc do tego, że proces zmiany na, e na Instagram Threads można wykonać tylko w aplikacji Instagram. Musisz więc odwiedzić Instagram, aby wprowadzić te zmiany.

Jak zmienić swoje imię i nazwisko w wątkach na Instagramie na komputerze?

Jak zmienić swoje imię i nazwisko w wątkach na Instagramie | Poznaj sztuczkę

Możesz także zmienić nazwę w Instagram Threads, korzystając z wersji Instagram na komputer. Tutaj możesz zmienić swoje imię na Instagram Threads tylko za pomocą aplikacji Instagram. ponieważ Instagram Threads nie oferuje żadnego procesu, aby zmienić go tam we własnej aplikacji. Oto jak możesz to zrobić.

1. Uruchom przeglądarkę internetową i przejdź do Instagram.com”
2. jeśli jesteś już zalogowany, kontynuuj z zalogowanym kontem. Jeśli jest inaczej, wprowadź swój nazwę użytkownika i hasło”.
3. Po prawej stronie strony głównej stuknij ikonę swojego profilu i wybierz “Profil“.
4. Obok swojej nazwy użytkownika dotknij Edytuj profil”.

Uwaga: Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz wrócić do starego uchwytu, możesz to zrobić i wrócić do starego uchwytu w ciągu 14 dni. Możesz jednak powrócić do starego uchwytu po 14 dniach; to mogło zostać przejęte przez kogoś innego.

Co się stanie, jeśli Twoja nazwa użytkownika w wątkach na Instagramie zostanie zajęta??

Jak zmienić swoją nazwę na Instagram Threads | Poznaj sztuczkę

Motto brzmi: kto pierwszy, ten lepszy. Żadne dwie osoby nie mogą mieć tej samej nazwy użytkownika na Instagramie Wątki. W przypadku, gdy wybrany uchwyt zostanie zajęty, dowiesz się o tym na Instagramie po kliknięciu znacznika wyboru na telefonie komórkowym i przesłaniu go na komputerze.

Możesz jednak spróbować uczynić go unikalnym, dodając cyfry lub podkreślenie. To może zadziałać.

I tak, są szanse, że w przyszłości ta nazwa może stać się dostępna. Więc miej oko na ten front.

Podsumowanie

Tak więc stało się jasne, że możesz zmienić nazwę na Instagram Threads tylko przechodząc na Instagram i wprowadzając zmiany od tego końca. Wątki na Instagramie same w sobie nie wprowadzają żadnych zmian. Ten artykuł kompleksowo wyjaśnia, jak zmienić swoje imię i nazwisko na Instagram Threads. Gdy pojawi się jakakolwiek aktualizacja dotycząca zmiany nazwy w Instagram Threads, poinformujemy Cię o tym.

Mam nadzieję, że ten artykuł będzie dla ciebie pomocny. W przypadku, gdy czegoś brakuje. Możesz dać nam znać, pisząc w sekcji komentarzy. Możesz odwiedzić naszą stronę internetową, aby uzyskać takie treści i wiele więcej.

Często zadawane pytania

P 1: Czy mogę zmienić nazwę w samej aplikacji Instagram Threads??

Odpowiedź: Nie, nie możesz zmienić swojej nazwy za pomocą Instagram Threads; możesz raczej użyć aplikacji Instagram, aby zmienić swoją nazwę.

P 2: Czy mogę zmienić swoje imię na Instagram Threads za pomocą komputera??

Odpowiedź: Tak, możesz to zmienić, ponieważ nazwę w Instagram Threads można zmienić tylko przechodząc do aplikacji Instagram i wprowadzając zmiany tylko tam.

P 3: Jak mogę uzyskać wybraną nazwę na Instragam Threads??

Odpowiedź: To zależy od dostępności nazwy. „Kto pierwszy, ten lepszy” to polityka przyjęta przez Instagram w zakresie przydzielania nazw.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka