Odbierz bezpłatną 6-miesięczną licencję Kaspersky Security for Mac

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swojego komputera Mac, nie przegap jednego z najlepszych programów ochronnych „Kaspersky Security for Mac”, dostępnego obecnie na Facebook Security Marketplace w cenie bezpłatna subskrypcja przez 6 miesięcy lub 180 dni. Wystarczy mieć konto na Facebooku, aby w ciągu kilku kliknięć otrzymać darmową 6-miesięczną licencję Kaspersky.

Kaspersky Security for Mac Zapewnia rozszerzoną ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami, trojanami, oprogramowaniem szpiegującym, próbami wyłudzenia informacji, niebezpiecznymi stronami internetowymi i innymi zagrożeniami. Zabezpiecz się przed atakami phishingowymi i złośliwymi stronami internetowymi, chroń swoją tożsamość za pomocą wirtualnej klawiatury i chroń swoje dzieci dzięki zaawansowanej kontroli rodzicielskiej.

Funkcje:

  • Ochrona w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem dla komputerów Mac i PC

  • Zaawansowana ochrona z wykorzystaniem technologii tradycyjnych i opartych na chmurze.

  • NOWOŚĆ! Ochrona przed phishingiem i szkodliwymi stronami internetowymi

  • Zanim otworzysz stronę internetową, Kaspersky Security for Mac sprawdza ją w bazie danych stron phishingowych, niebezpiecznych adresów URL i szuka na niej szkodliwego kodu.

  • NOWOŚĆ! Kontrola rodzicielska

  • Umożliwia monitorowanie i ograniczanie korzystania z Internetu przez dzieci, blokowanie dostępu do nieodpowiednich witryn oraz zapobieganie udostępnianiu prywatnych danych, takich jak numery telefonów i kart kredytowych.

  • NOWOŚĆ! Klawiatura wirtualna

  • Klawiatura ekranowa, której używasz wraz z myszą; dane wpisywane przez Ciebie nie mogą być śledzone ani wykradane przez rejestratorów kluczy, hakerów lub złodziei tożsamości

Kroki do uzyskania 6-miesięcznej darmowej licencji Kaspersky Security for Mac

1. Odwiedź stronę Facebook Security AV Marketplace. (Zaloguj się do Facebooka, jeśli jeszcze nie)

2. W sekcji 'Mac’, przewiń w dół i kliknij 'Dowiedz się więcej’, aby znaleźć Kaspersky Security for Mac.

3. KliknijJak’, aby włączyć przycisk „Pobierz teraz. Następnie kliknij przycisk pobierz teraz.

4. Zostanie otwarta nowa strona „Oferta Kaspersky na Facebooku”. Po prostu wpisz swój adres e-mail i kliknij „Wyślij”.” Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z kodem aktywacyjnym na 6-miesięczny okres próbny oraz instrukcją instalacji Kaspersky Security.

5. Pobierz program z linku dostarczonego w wiadomości e-mail. Następnie zainstaluj go.

WAŻNE:  Podczas aktywacji, NIE klikaj przycisku „Spróbuj” (Jeśli wybierzesz opcję „Spróbuj”, otrzymasz tylko 30-dniowy okres próbny i nie będziesz mógł aktywować 6-miesięcznego okresu próbnego).) Kliknij przycisk „Aktywuj” i wprowadź klucz licencyjny.

Uwaga: Działa tylko dla użytkowników, którzy nie korzystali wcześniej z wersji testowej Kaspersky.

Chociaż w promocji zaznaczono, że oferta jest dostępna tylko w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii. Ale udało nam się pomyślnie pobrać licencję w Indiach bez użycia żadnej witryny proxy ani sieci VPN. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka