Oto, jak możesz polubić reakcję na Instagram Story

Szybkie reakcje w historiach na Instagramie to zabawny sposób na szybkie wyrażenie swoich uczuć bez wysyłania wiadomości. Możesz reagować na historie za pomocą ponad 8 reakcji emoji, takich jak śmiech, oczy serca, klaskanie w dłonie, płacząca twarz i ogień.

szybkie reakcje na instagramie
Szybkie reakcje Emoji na Instagram Story

Teraz zdarzają się sytuacje, gdy otrzymujesz szybkie reakcje na historię udostępnioną przez Ciebie na Instagramie. Na wypadek, gdybyś nie wiedział, możesz polubić reakcje, które pojawiają się na Twoich historiach na Insta.

Poprzez polubienie reakcji możesz okazać sympatię dla szybkiej reakcji wysłanej przez Twoich znajomych i obserwatorów. W ten sposób możesz wyrazić wdzięczność za pomocą prostego emoji serca bez odpowiadając bezpośrednio na wiadomość. Co więcej, przydaje się to, gdy nie masz ochoty lub nie chcesz rozpoczynać rozmowy przez Bezpośrednią wiadomość (DM).

Jak polubić czyjąś reakcję na Instagramie

Gdy ktoś zareaguje na Twoją historię, możesz polubić jego reakcję za pomocą serduszka, tak jak robisz to, aby polubić daną wiadomość w DM. Oto, jak można to zrobić za pomocą kilku stuknięć.

  1. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do zakładki Strona główna.
  2. Stuknij ikonę ‘Messengera&#8221 w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do swoich wiadomości z Instagrama. dostęp do wiadomości bezpośrednich w aplikacji instagram
  3. Otwórz rozmowę, w której ktoś zareagował lub odpowiedział na Twoją historię. reakcja na historię na instagramie
  4. Aby polubić reakcję, wystarczy dwukrotnie stuknąć wiadomość w historii. Tuż pod reakcją (wiadomością) pojawi się czerwone serce. polubić reakcję na instagram story
  5. Opcjonalnie: Stuknij i przytrzymaj wiadomość z reakcją, aby superreagować za pomocą innego emoji. super reakcja na reakcję na historię na instagramie

To jest to. Nadawca otrzyma wtedy powiadomienie, że polubiłeś jego reakcję.

ZALEŻNE: Jak polubić czyjąś historię na Instagramie 2022

Jak cofnąć polubienie

Jeśli reakcja lub wiadomość została polubiona przez pomyłkę, możesz ją cofnąć. Spowoduje to usunięcie emoji serca lub like’a dla reakcji. Aby to zrobić, Po prostu stuknij raz ikonę serca, a następnie stuknij ‘Stuknij, aby usunąć’ w oknie Reakcje.

jak cofnąć polubienie na instagramie story reaction

Zauważ, że reakcje emoji są widoczne tylko dla osoby, która opublikowała historię, ale nie dla wszystkich innych osób z listy obserwujących.

Może Ci się również spodobać:

  • Jak udostępniać filmy dłuższe niż 15 sekund na Instagram Story
  • Jak usunąć szkice Story na Instagramie
  • Gdzie mogę zobaczyć moje polubione posty na Instagramie 2021?
  • Jak usunąć reakcję w aplikacji Facebook Messenger
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka