Oto, jak nagrywać ekran na iPhone’ach 13 i 13 Pro

Chcesz nagrać samouczek wideo, wideo z rozwiązywaniem problemów lub rozgrywkę na swoim telefonie iPhone?? Na szczęście iPhone’y z systemem iOS 11 lub nowszym oferują natywną funkcję nagrywania ekranu. Zintegrowany rejestrator ekranu działa świetnie i eliminuje konieczność instalowania aplikacji innych firm. Umożliwia przechwytywanie obrazu i dźwięku na telefonie iPhone. Ponadto można nagrywać zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne dźwięki z mikrofonu.

Czy iPhone 13 ma funkcję nagrywania ekranu??

Tak, w systemach iOS i iPadOS istnieje ukryta funkcja nagrywania ekranu, o której wielu użytkowników nie wie. Dzieje się tak dlatego, że w przeciwieństwie do Zegara i Kalkulatora, na ekranie głównym nie ma dedykowanej aplikacji, która umożliwiałaby dostęp do funkcji nagrywania ekranu wbudowany rejestrator ekranu w telefonie iPhone. Jeśli więc jesteś nowy w ekosystemie iOS, możesz mieć problemy z nagrywaniem ekranu na telefonie iPhone 13.

Dzięki natywnej obsłudze nagrywania ekranu użytkownicy iPhone’a mogą nagrywać ekran bez użycia aplikacji. Dowiedzmy się, jak.

Jak nagrywać ekran w telefonach iPhone 13 i 13 Pro

Jak nagrać ekran na telefonie iPhone 13, skoro nie mam na nim aplikacji do nagrywania ekranu?? Cóż, najpierw musisz dodać nagrywanie ekranu do Centrum sterowania, ponieważ domyślnie nie ma tam tej konkretnej kontrolki. Aby to zrobić,

 1. Przejdź do Ustawień na telefonie iPhone.
 2. Stuknij “Centrum sterowania”. centrum sterowania w systemie iOS 15
 3. Przewiń w dół i poszukaj opcji “Nagrywanie ekranu” w sekcji ‘Więcej kontroli.
 4. Stuknij przycisk + zielony przycisk obok kontrolki ‘Nagrywanie ekranu. Skrót do nagrywania ekranu zostanie dodany do Centrum Sterowania. Jak dodać nagrywanie ekranu do centrum sterowania na telefonie iPhone 13?
 5. Przeciągnij palcem w dół z prawego górnego rogu ekranu, aby otworzyć okno Centrum sterowania.
 6. Stuknij przycisk ‘Nagrywanie ekranu‘, aby rozpocząć nagrywanie. Przed rozpoczęciem nagrywania zostanie wyświetlone 3-sekundowe odliczanie.

  Jak nagrywać ekran na telefonie iPhone 13?
  Centrum sterowania na telefonie iPhone

 7. Aby zatrzymać nagrywanie, stuknij przycisk czerwona ikona w lewym górnym rogu paska stanu. Następnie stuknij ‘Stop’.

  nagrywanie ekranu na telefonie iPhone 13

  jak zatrzymać nagrywanie ekranu w systemie iOS 15

Film z nagraniem ekranu jest automatycznie zapisywany w aplikacji Zdjęcia. Aby znaleźć wszystkie nagrane filmy, przejdź do aplikacji Zdjęcia > Albumy > Nagrania ekranu.

jak znaleźć nagranie ekranu na telefonie iPhone

WSKAZÓWKA: Ponieważ nagrywane jest wszystko, co znajduje się na ekranie, łącznie z powiadomieniami, podczas nagrywania ekranu można włączyć tryb Nie przeszkadzać, aby uniknąć jakichkolwiek zakłóceń.

Jak nagrywać ekran z dźwiękiem na iPhonie 13?

Domyślnie nagrywany jest tylko wewnętrzny dźwięk iPhone’a, taki jak dźwięki z gier i innych aplikacji. Jeśli chcesz dodać swój głos podczas nagrywania ekranu, jest to możliwe.

Aby nagrać ekran z zewnętrznym dźwiękiem z mikrofonu, wykonaj poniższe kroki.

 1. Przejdź do Centrum sterowania.
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk ‘Nagrywanie ekranu.
 3. Stuknij ikonę “Mikrofon&#8221. Przycisk mikrofonu zmieni teraz kolor na czerwony i wyświetli komunikat ‘Mikrofon włączony. jak nagrywać ekran z dźwiękiem na telefonie iPhone 13
 4. Stuknij w “Rozpocznij nagrywanie”. nagrywanie ekranu z zewnętrznym dźwiękiem na telefonie iPhone 13
 5. Teraz możesz mówić lub opowiadać nagranie ekranu, używając wbudowanego mikrofonu w telefonie iPhone.
 6. Aby zatrzymać nagrywanie, otwórz Centrum sterowania i stuknij ikonę ‘Nagrywanie ekranu. Zatrzymywanie nagrywania ekranu w centrum sterowania systemu iOS

You may also like:

 • Jak włączyć lub wyłączyć latarkę w telefonie iPhone 13
 • Jak zamykać aplikacje działające w tle na iPhonie 13
 • Restartowanie lub wyłączanie iPhone’a 13 bez przycisku zasilania
 • Jak na stałe wyświetlić procent baterii na iPhonie 13??
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka