Oto, jak usunąć reakcje z Facebook Story

Reakcje są dostępne nie tylko w News Feedzie i Messengerze, ale także w Facebook Stories. Reakcje na Facebooku to szybki sposób na wyrażenie swoich odczuć związanych z danym postem, wiadomością lub historią. Reagując odpowiednim emoji na historię, można podzielić się swoimi emocjami bez odpowiadania na wiadomość.

Zdarzają się sytuacje, w których przypadkowo zareagujesz na historię na Facebooku. Zdarza się to często, ponieważ reakcje na historie pojawiają się w dolnej części ekranu i wystarczy stuknąć, aby je zainicjować. Na szczęście możliwe jest usunięcie reakcji w Messengerze.

Dla tych, którzy nie wiedzą, że reakcje można usuwać także w historiach na Facebooku. Opcja ta przydaje się, gdy zareagujesz nieodpowiednim emoji lub po prostu nie zamierzałeś zareagować na jakąś historię. Co więcej, w przeciwieństwie do Messengera, jeśli chcesz zastąpić reakcje innymi emoji, musisz najpierw usunąć wszystkie reakcje istniejące w historii. Oto jak możesz to zrobić.

Jak usunąć reakcję w historii na Facebooku

  1. Otwórz aplikację Facebook.
  2. Przejdź do konkretnej historii, w której chcesz usunąć reakcję.
  3. Stuknij ikonę wielokropka (3-kropka) w prawym górnym rogu. reakcje na facebookowej historii
  4. Wybierz opcję ‘Cofnij wysłane reakcje&#8221. jak usunąć reakcję z historii na facebooku
  5. Zostaną wyświetlone wszystkie reakcje na daną historię. Wskazówka: W jednej historii można reagować wielokrotnie za pomocą wielu emojis.
  6. Aby usunąć lub cofnąć reakcję(e), stuknij “Cofnij“. usuwanie reakcji z historii na Facebooku

To wszystko. Reakcja zostanie natychmiast usunięta zarówno dla Ciebie, jak i dla osoby, która opublikowała historię. Pamiętaj, aby cofnąć swój wybór, zanim odbiorca zobaczy Twoją reakcję.

usuwanie reakcji w historii na Facebooku

Usuwanie reakcji w historii w Messengerze

Chociaż można reagować na historie zarówno za pomocą aplikacji Facebook, jak i Messenger. W Messengerze brakuje jednak możliwości usuwania reakcji, dlatego do wykonania tej czynności trzeba użyć aplikacji Facebooka.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka