Oto jak wyczyścić historię wyszukiwania na Instagramie 2022

Podobnie jak Facebook, Twitter, YouTube i inne serwisy internetowe, Instagram przechowuje historię wyszukiwania użytkownika. Ostatnie wyszukiwania pozwalają zobaczyć konta, hashtagi i słowa kluczowe, które wyszukiwałeś na Instagramie. Jednocześnie historia wyszukiwania w serwisie Instagram może stanowić zagrożenie dla prywatności. Lista może ujawnić, jakiego rodzaju osoby, treści i lokalizacje Cię interesują. Poza tym czasami robimy wyszukiwania, które później uznajemy za żenujące. Najlepiej jest po prostu wyczyścić historię wyszukiwania i pożegnać się z dawnymi wyszukiwaniami.

Chociaż użytkownicy Instagrama mogą łatwo wyczyścić historię wyszukiwania z poziomu samej aplikacji. W nowej wersji aplikacji Instagram dla iPhone’a i Androida opcja czyszczenia historii wyszukiwania została jednak przesunięta. W Instagramie 2021 opcja ta była dostępna bezpośrednio w Ustawieniach > Zabezpieczeniach > Wyczyść historię wyszukiwania.

W aplikacji Instagram 2022 opcja wyczyść historię wyszukiwania znajduje się w nowej zakładce Twoja aktywność sekcja. Zobaczmy teraz, jak można usunąć ostatnie wyszukiwania na Instagramie 2022.

Jak wyczyścić historię wyszukiwania na Instagramie 2022

  1. Przejdź do karty Profil i stuknij przycisk Menu w prawym górnym rogu.
  2. Wybierz opcję „Twoja aktywność”. zobacz swoją aktywność na instagramie
  3. Na ekranie Twoja aktywność przejdź do „Ostatnie wyszukiwania„. Tutaj możesz przejrzeć rzeczy, których szukałeś na Instagramie, i usunąć swoją historię wyszukiwania. jak wyświetlić ostatnie wyszukiwania na instagramie 2022
  4. Aby usunąć całą historię wyszukiwania na Instagramie za jednym razem, dotknij przycisku ‘Wyczyść wszystko‘ opcja w prawym górnym rogu. jak wyczyścić historię wyszukiwania na instagramie 2022
  5. Wybierz ‘Wyczyść wszystko’, aby potwierdzić. jak usunąć historię wyszukiwania w instagramie 2022 na iphonie

To jest to. Wszystkie Twoje wyszukiwania związane z kontami, tagami i miejscami zostaną natychmiast usunięte.

WSKAZÓWKA: Możesz także usunąć konkretne wyszukiwania zamiast czyścić całą historię wyszukiwania.

Aby to zrobić, przejdź na stronę ‘Ostatnie wyszukiwania&#8221 i stuknij przycisk przycisk krzyżyka obok konkretnego wyszukiwanego hasła, konta, hashtagu lub lokalizacji. W takim przypadku wyszukiwanie to zostanie natychmiast usunięte z historii użytkownika.

jak wyczyścić historię ostatnich wyszukiwań na instagramie 2022

Warto zauważyć, że nadal możesz widzieć konta, które wyszukiwałeś jako sugerowane wyniki.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka