Oto, jak zobaczyć liczbę wyświetleń filmu na Instagram Reels

Rywal z TikTok, Kołowrotki na Instagramie jest bardzo popularna w Indiach jako kreatywna zawartość wideo o krótkiej formie. Filmy są dostępne w USA i 49 innych krajach na całym świecie. Korzystając z aplikacji Reels, na pewno zauważyliście, że Reels wyświetla łączną liczbę polubień i komentarzy. Liczba wyświetleń filmu Reels nie jest jednak nigdzie widoczna.

Jeśli uwielbiasz tworzyć filmy na Instagramie, to być może jesteś ciekaw, ile osób ogląda Twoje filmy. Powodem jest to, że każdy chce się dowiedzieć, ile osób oglądało jego zdjęcia na Instagramie. Oprócz liczby polubień i komentarzy, liczba wyświetleń filmu Reels może pomóc Ci lepiej określić jego zasięg i zaangażowanie. Choć Instagram informuje o tym, że Twój film ma ponad 500 lub 1000 odtworzeń na stronie Aktywność zakładka, ale to nie jest rzeczywista liczba wyświetleń.

zakładka aktywności instagrama pokazująca odtworzenia na szpulach
Powiadomienie o odtwarzaniu kołowrotków na karcie Aktywność

Na szczęście w Reels można oglądać widoki bez potrzeby Instagram Insights, funkcja, która wymaga, aby użytkownik konto biznesowe lub konto twórcy na Instagramie. Tak, możesz sprawdzić, ile wyświetleń ma film na Instagramie, nawet jeśli masz konto osobiste.

Teraz dowiedzmy się, jak możesz sprawdzić liczbę wyświetleń poszczególnych rolek na Instagramie dla iPhone’a i Androida.

Jak sprawdzić liczbę wyświetleń na Instagram Reels

1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu. zakładka profilu w aplikacji instagram na iPhone'a
  2. Na ekranie swojego profilu stuknij przycisk Zakładka Zdjęcia w centrum. zakładka reels w aplikacji instagram
  3. Sekcja Reels pokazuje wszystkie Reels, które udostępniłeś (w porządku chronologicznym) i zawiera specjalny folder, w którym można zobaczyć szkice swoich Reel na Instagramie.
  4. Zobacz liczbę wyświetleń każdej rolki na Instagramie. Liczbę wyświetleń można zobaczyć w lewym dolnym rogu danego filmu, obok ikony odtwarzania. Jak sprawdzić liczbę wyświetleń na rolkach na Instagramie

WSKAZÓWKA: Przesuń palcem w dół ekranu, aby odświeżyć stronę profilu i zobaczyć zaktualizowaną liczbę wyświetleń swoich zdjęć.

Jak sprawdzić liczbę wyświetleń na szpulach innych osób

Aby sprawdzić liczbę wyświetleń czyjegoś filmu, otwórz ten film w aplikacji Instagram. Następnie wystarczy dotknąć przycisku tekst numeryczny widoczny pod przyciskiem Lubię to (ikona serca).

jak sprawdzić liczbę wyświetleń na Instagramie Reels

Możesz teraz zobaczyć całkowitą liczbę odtwarza (wyświetleń) i polubień na tym konkretnym szpulowcu.

jak zobaczyć wyświetlenia na Instagram Reels
Licznik wyświetleń zdjęć na Instagramie

Można nawet zobaczyć listę osób, które polubiły daną rolkę, a także śledzić ich poczynania. Ta metoda umożliwia sprawdzenie liczby wyświetleń Twoich własnych filmów.

Czy mogę sprawdzić, kto oglądał moje filmy na Instagramie?

Nie, nie ma sposobu na sprawdzenie, kto oglądał Twoje filmy na Instagramie. Możesz zobaczyć tylko całkowitą liczbę wyświetleń filmu „Reel. Ta praktyka jest podobna na większości platform mediów społecznościowych, w tym YouTube, Facebook i TikTok.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy ktoś z Twoich znajomych na Instagramie oglądał Twoje filmy, jest na to sposób. Po prostu udostępnij rolkę na swoim Instagram Stories, korzystając z opcji “Dodaj rolkę do swojej historii&#8221. W ten sposób możesz znaleźć osoby, które oglądały Twoją relację na Instagramie.

dodaj rolkę do swojej historii na instagramie

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ:

• Jak wstrzymać zwijanie filmów na Instagramie 2021
  • Jak zarchiwizować filmy z Instagrama
  • Czy mogę wyłączyć licznik wyświetleń filmów na Instagramie?