Instagram rozszerza prezenty za rolki w 2023 roku: Nowy sposób na zarabianie!

Instagram rozszerza prezenty dla Reels po kilku testach w listopadzie ubiegłego roku. Instagram oficjalnie ogłosił dziś funkcję wirtualnego prezentu dla twórców kołowrotków w całych Stanach Zjednoczonych. Wszyscy twórcy filmów mogą teraz przyjmować prezenty pieniężne od swoich widzów w postaci gwiazdek. Widzowie muszą kupić gwiazdy na Instagramie, a następnie mogą je wykorzystać jako prezent dla swojego ulubionego twórcy bębnów.

Stworzyło to teraz szum na platformie krótkich filmów. Ukierunkowanie na sekcję bębnów z tą nową funkcją. Instagram podjął walkę z Tiktok, swoim największym konkurentem, który ma już tę funkcję prezentów od czerwca 2022 r. Zapewnia to również firmie nowy strumień przychodów oprócz partnerstw i reklam, ponieważ teraz twórcy muszą dzielić się swoimi zarobionymi przychodami z Instagramem.

Instagram rozszerza prezenty dla rolek

�� Rozszerzenie prezentów ��

Prezenty to sposób dla twórców na uzyskanie wsparcia od fanów, którzy chcą okazać im swoje uznanie i zarobić pieniądze.

Więcej informacji tutaj ����https://t.co/IzgOjOhpQi zdjęcie.twitter.com/SKnF7y1bc3

— Adam Mosseri (@mosseri) 8 lutego 2023 r

Ta nowa funkcja prezentów pozwoli twórcom kołowrotków zarabiać pieniądze bezpośrednio, ponieważ ich widzowie mogą wysyłać im prezenty wyrażające uznanie dla ich treści. Gwiazdy wahają się od 10 do kilkuset w paczkach do kupienia przez widzów. Pakiety zakupów zaczynają się od 0.99 i stamtąd w górę. Mają początkowe oferty zaczynające się od 45 gwiazdek za 0 USD.99, 140 gwiazdek za 2 dolary.99 lub 300 gwiazdek za 5 USD.99. Twórcy Reel mogą później zamienić te gwiazdki na walutę.

Twórcy muszą osiągnąć próg 100 USD; wtedy będą mogli zamienić otrzymane prezenty na gotówkę. Funkcja, w której Instagram rozszerza prezenty dla Reels, umożliwi twórcom zarabianie pieniędzy bezpośrednio na treściach i zarabianie na życie.

Twórcy w Stanach Zjednoczonych mogą sprawdzić, czy kwalifikują się do otrzymywania prezentów na swoim profesjonalnym pulpicie nawigacyjnym w Ustawieniach. Jeśli tak, mogą wybrać opcję, aby rozpocząć zarabianie dzisiaj.

Aplikacja meta-in wyjaśnia jednak użytkownikom w odniesieniu do tej aktualizacji, w której Instagram rozszerza prezenty dla kołowrotków, że są one dostępne bezpośrednio w zakupie aplikacji Instagram i nie można ich wymieniać z gwiazdami Facebooka dostępnymi tylko na Facebooku.

Możesz aktualizować swoje saldo gwiazdek na Instagramie za każdym razem, gdy wysyłasz gwiazdkę na rolce. Może się jednak zdarzyć, że nie będziesz w stanie wysłać gwiazdek do wszystkich twórców bębnów, ponieważ nie wszyscy twórcy mają obecnie włączoną tę funkcję.

Ta funkcja wirtualnych prezentów zwiększy teraz konkurencję wśród twórców treści i przeniesie ją na wyższy poziom. Zmotywuje to twórców do tworzenia dodatkowych treści, aby zapewnić rozrywkę swoim widzom. Twórcy Reel będą teraz mogli zwiększyć swoją społeczność online i jakość treści, co zaowocuje zwiększonym wzrostem.

Jak podarować gwiazdki twórcom kołowrotków?

Instagram rozszerza prezenty dla kołowrotków

Teraz, gdy wiesz już o nowej funkcji prezentów wprowadzonej przez Instagram, oto jak możesz podarować gwiazdki swoim ulubionym twórcom:

1. Przejdź do sekcji creator’s Reel.

2. Stuknij wysyłanie prezentów.

3. Stuknij ikonę Równowaga gwiazd w prawym górnym rogu.

4. Wybierz liczbę gwiazdek którą chcesz dodać do salda.

5. Śledź instrukcje na ekranie do kasy.

6. Wybierz liczbę gwiazdek, które chcesz podarować i dotknij Wysyłanie.

7. Na ekranie pojawi się powiadomienie informujące, że prezent został wysłany.

Zakończenie

Instagram Rozszerzenie prezentów na rolki dla twórców w USA okaże się najlepszą okazją dla twórców treści na rolkach do zarabiania na swojej popularności. Wręcz przeciwnie, firma będzie świadkiem podwojenia liczby odtworzeń wideo i udostępniania rolek.