Pobierz aplikację Windows Live Messenger na iPhone’a

WLM Windows Live Messenger dla iPhone’a, iPoda Touch & iPad został wydany przez Microsoft i jest dostępny za darmo w App Store. Aplikacja jest czymś więcej niż komunikatorem i oferuje najlepszy sposób łączenia się z ludźmi, którzy są dla Ciebie najważniejsi, oraz śledzenia ich poczynań w sieci.

Windows Live Messenger    Windows Live Messenger_2

Czat: Wysyłaj wiadomości błyskawiczne za pomocą komunikatorów Windows Live Messenger i Yahoo! Kontakty Messengera w podróży, abyś zawsze był w kontakcie z najważniejszymi osobami. Możesz nawet otrzymywać powiadomienia o komunikatorach, gdy aplikacja jest zamknięta, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej wiadomości.

Social: Windows Live Messenger to jedno miejsce, w którym można przeglądać aktualizacje udostępniane przez znajomych z sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Flickr, MySpace i innych.

Zdjęcia: Przesyłaj zdjęcia prosto z telefonu, aby dzielić się ulubionymi chwilami z ludźmi, dla których są one najważniejsze. Twórz albumy, dodawaj podpisy i pozwalaj znajomym i rodzinie komentować swoje zdjęcia.

Hotmail: Uzyskaj dostęp do swojego konta Hotmail bez wychodzenia z aplikacji, aby czytać, odpowiadać i tworzyć wiadomości e-mail. Powiadomienia o nowych wiadomościach e-mail w aplikacji, aby użytkownik wiedział, kiedy ma nowe wiadomości.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka