Pobierz Freemake Audio Converter – Wyciąganie dźwięku z filmów i łączenie plików audio

Omówiliśmy już dwa świetne i darmowe narzędzia od Freemake.com w przeszłości – Freemake Video Converter i Freemake Video Downloader. Teraz mamy kolejny przydatny program „Freemake Audio Converter”, który pozwala użytkownikom z łatwością i prostotą wyodrębniać muzykę z filmów jako pliki audio. Oprócz funkcji wyodrębniania plików audio, narzędzie posiada również opcję łączenia plików audio w jedną ścieżkę dźwiękową. W ten sposób można łatwo utworzyć składankę multimedialną lub łączenie kilku ulubionych utworów w preferowany format audio.

Konwerter audio Freemake dla Windows jest bardzo szybki, w 100% darmowy, bez ograniczeń i nie wymaga rejestracji. Akceptuje ponad 200 formatów wideo, i eksportuje muzykę z filmów do MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG. Można szybko zgrać audio z pliku wideo i przekonwertować go do standardowych formatów audio, takich jak MP3 dla przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, telefonów komórkowych i M4A dla urządzeń Apple – iPod, iPhone, iPad. Narzędzie oferuje konwersja wsadowa obsługę, wyświetla podstawowe parametry plików multimedialnych, pozwala określić jakość pliku wyjściowego, a nawet dodać własne ustawienia wstępne. Przed przystąpieniem do konwersji należy włączyć ’Eksportuj do iTunes” wysyłanie plików MP3 i AAC bezpośrednio do iTunes.

Freemake Audio Converter

Freemake Audio Converter_output settings

konwersja wideo na audio

Strona Łączenie plików audio Funkcja działa doskonale i bezproblemowo łączy wiele plików audio (nawet o różnych formatach) w jeden plik. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk umożliwiający włączenie opcji „Połącz pliki”. Wyświetlane są również rozmiar pliku wyjściowego i długość ścieżki.

Lista obsługiwanych formatów plików

Pobierz konwerter Freemake Audio
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka