Pobierz Gears of War 3 Tapety i motywy dla Windows 7

Gears of War 3 to nadchodząca gra wideo typu third-person shooter, opracowana przez Epic Games i wydana przez Microsoft Studios wyłącznie na konsolę Xbox 360. Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2011 roku, na którą złożono już milion zamówień przedpremierowych. GOW3 to trzecia i ostatnia gra z serii Gears of War. Gra pierwotnie miała się ukazać w kwietniu 2011 roku, ale została opóźniona i teraz ma się ukazać 20 września 2011 roku.

Aby uczcić nadejście tej długo oczekiwanej i bardzo popularnej gry, Xbox 360 Indie udostępniła zestaw fantastycznych Gears of War 3 tapety na pulpit i kilka ekskluzywnych tapet na telefony komórkowe. Pobierz je teraz i przygotuj się na Gears of War 3!

Gears of War 3

Strona fanowska Gears of War 3 zawiera 8 niesamowitych teł na pulpit, przedstawiających większość popularnych postaci z gry, z fajną grafiką. Wszystkie tapety są dostępne w wysokiej rozdzielczości 1600×900 i 1680×1050, aby idealnie pasowały na ekrany panoramiczne. Aby ułatwić wam zadanie, spakowaliśmy wszystkie tapety w jeden fajny plik temat dla Windows 7. Po prostu zainstaluj motyw i wzbogać swój pulpit o tapety Gears of War 3. ��

Gears of War 3_wallpapers

>> Pobierz motyw Gears of War 3 dla systemu Windows 7 (1680×1050)

Aby pobrać tapety indywidualnie, odwiedź stronę xbox.com/en-IN/GOW3Fan.

Dostępna jest także wersja Gears of War 3 oficjalny motyw, wydana przez Microsoft w zeszłym roku, która zawiera portrety Marcusa Fenixa, Dominica Santiago i Anyi Stroud z GOW3.

Możesz zamówić Gears of War 3 w Indiach w przedsprzedaży za Rs. 2,499.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka