Pobierz ISO systemu Windows 8 przy użyciu oryginalnego klucza produktu

Użytkownicy, którzy niedawno uaktualnili swój komputer do systemu Windows 8 za pomocą Asystenta uaktualnienia systemu Windows i być może wybrali opcję Zainstaluj teraz opcja lub anulował pobieranie, być może szuka sposobu, aby pobierz instalację systemu Windows 8 w postaci pliku ISO. Dzieje się tak, ponieważ po wybraniu opcji Zainstaluj teraz program asystenta uaktualnienia nie zapisuje już pliku ISO i od razu kontynuuje proces instalacji. Z pewnością posiadanie ISO systemu Windows ma swoje zalety, na przykład można je nagrać na płytę DVD lub utworzyć dysk startowy, aby później zainstalować system Windows 8 na wielu komputerach lub na wypadek, gdyby przeprowadzano formatowanie systemu.

Firma Microsoft oferuje prosty sposób na pobranie kopii systemu Windows 8 w późniejszym czasie, pod warunkiem że zakupiono oryginalną licencję systemu Windows. Wykonaj poniższe kroki:

Jak pobrać oryginalny system Windows 8 PRO ISO od firmy Microsoft –

1. Otwórz skrzynkę e-mail, której użyłeś do zakupu kopii systemu Windows 8. Poszukaj wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia, otwórz ją i kliknij przycisktutajlink, jak pokazano na poniższym obrazku.

2. Zapisz plik instalacyjny „Windows 8 Setup” i uruchom go.

3. Wprowadź prawdziwe Klucz produktu Windows 8 otrzymane od firmy Microsoft. Kliknij przycisk Dalej.

4. Kliknij Next gdy zobaczysz poniższe okno. Rozpocznie się teraz pobieranie, które może zająć trochę czasu w zależności od połączenia internetowego (rozmiar pliku instalacyjnego wynosi ponad 2 GB).

Notatka – W każdej chwili można wstrzymać pobieranie i zamknąć instalację systemu Windows 8. Aby wznowić działanie, wystarczy uruchomić skrót „Pobierz system Windows” utworzony na pulpicie.

5. Po zakończeniu pobierania zostaną wyświetlone 3 opcje instalacji, jak pokazano na rysunku. Wybierz środkową opcjęZainstaluj przez utworzenie nośnika’ i kliknąć Dalej.

6. Następnie wybierz opcję Plik ISO Kliknij przycisk Zapisz i wskaż lokalizację na komputerze. Poczekaj, aż ISO systemu Windows 8 zostanie zapisane. Zakończ !

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka