Pobierz nowe motywy Windows 7 – Ducati 2 i Birds of Prey

Microsoft po raz kolejny dodał 3 kolejne motywy do galerii personalizacji Windows 7. To naprawdę zaskakujące, że MS nadal często oferuje oficjalne, piękne motywy dla użytkowników Windows 7, udostępniając tym samym ogromną kolekcję motywów za darmo! Zapoznaj się z najnowszymi motywami poniżej, wszystkie z tapetami na pulpit w wysokiej rozdzielczości.

1. Ptaki drapieżne

Blask lakieru, przyczepność opon, niepowtarzalny ryk czterosuwowego, L-twinowego silnika z zaworami desmodromicznymi: Nie ma to jak Ducati. Ten darmowy motyw Windows 7 jest dla tych, którzy cenią sobie szlachetne motocykle.

Pobierz tutaj

2. Ducati 2

Blask lakieru, przyczepność opon, niepowtarzalny ryk czterosuwowego silnika L-twin z zaworami desmodromicznymi: nie ma nic lepszego niż Ducati. Ten darmowy motyw systemu Windows 7 jest przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie piękne motocykle.

Pobierz tutaj

3. Klasyczna amerykańska wycieczka drogowa

Weź okulary przeciwsłoneczne z kocimi oczami i wskakuj do kombi! Nadeszło lato i czas na amerykańską wycieczkę. Ten darmowy motyw dla Windows 7 przenosi Cię do epoki zabytkowych samochodów, Route 66 i taniej benzyny. Klasyczna amerykańska sceneria. Przynieś własną lemoniadę i kosz piknikowy.

Pobierz tutaj

Nie zapomnij skorzystać z naszego Windows 7 sekcja poświęcona ciekawym i fajnym rzeczom. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka