Pobierz tapetę Zebra z nowego MacBooka Pro z Retiną

Na konferencji WWDC 2012 firma Apple zapowiedziała zupełnie nowego 15-calowego MacBooka Pro z oszałamiającym wyświetlaczem Retina, pamięcią masową all-flash i czterordzeniowymi procesorami w radykalnie cienkiej i lekkiej obudowie. MacBook Pro z wyświetlaczem Retina mieści ponad 5 milionów pikseli w 15-calowej obudowie.4-calowy wyświetlacz o ultrawysokiej rozdzielczości 2880×1800 zapewniający niezwykle żywe, szczegółowe i ostre wrażenia podczas oglądania.

Po obejrzeniu konferencji WWDC lub strony internetowej firmy Apple na pewno zauważyłeś niesamowity tapeta zebry który firma Apple wykorzystała do zaprezentowania oszałamiającej jakości wyświetlacza retina w nowym Macbooku Pro.

nowy macbook pro retina display
Nowy Macbook Pro z wyświetlaczem Retina

Niezwykle piękny Tapeta Zebra reklamowany Macbook Pro z Retiną to zdjęcie zrobione przez Steve Bloom, najbardziej znany z fotografii dzikiej przyrody i książek o ludach Afryki. Z powstaniem zdjęcia wiąże się ciekawa historia, która spotkała się z tak dużym odzewem, że autor zdjęcia postanowił udostępnić je wyłącznie do użytku osobistego, choć z dyskretnym znakiem wodnym.

Zebry w delcie rzeki Okavango, Botswana –

tapety apple zebra z nowego macbooka pro retina
Widok z lotu ptaka na stado zebr biegnące przez bagna, Delta Okavango, Botswana

Aby pobrać tapetę zebry za darmo, odwiedź stronę stevebloomphoto.com/download.php i postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, aby pobrać swoją własną kopię. Wygląda na to, że obraz jest dostępny tylko w rozdzielczości 1440×900, zdobądź swoją kopię już teraz.

Odwiedź to łącze aby zobaczyć wspaniałą kolekcję zdjęć zwierząt z powietrza autorstwa Steve’a Blooma.

Aktualizacja (13 maja 2020) – Wyodrębniliśmy tapetę Apple Zebra z katalogu Obrazy pulpitu w systemie macOS High Sierra. Możesz pobrać go w pełnej rozdzielczości (5120 x 2880) z poniższego łącza.

Pobierz macOS Zebra Wallpaper

Uwaga: Tapeta ma rozmiar 25 MB.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka