Powody, dla których warto zatrzymać iPhone’a 4 i poczekać na iPhone’a 5

iphone-4S

Dlaczego powinieneś zatrzymać iPhone’a 4 i poczekać na iPhone’a 5

iPhone 4S niedawno trafił na rynek smartfonów, ale nie był tak popularny, jak się spodziewano. Wielu klientów pyta: „Gdzie jest iPhone 5??”, ponieważ nadal trzymają się iPhone’a 4. Niezależnie od tego, czy uważasz, że zasługujesz na nowego iPhone’a, czy wręcz przeciwnie – potrzebujesz go, możesz poczekać, aż dostaniesz w swoje ręce iPhone’a 5, zamiast uaktualniać go do wersji 4s. Wielu z nich było rozczarowanych wydaniem telefonu 4s zamiast 5. Niestety, może to po prostu oznaczać, że Apple będzie musiał stworzyć i wydać telefon do ogółu populacji trochę wcześniej niż się spodziewali.

Dlaczego nie iPhone 4S??

Nowa wersja iPhone’a ma tylko kilka nowych funkcji w porównaniu z iPhone’em 4. Wiele osób uważa, że ich aparat zyskał tylko kilka megapikseli, choć niektórzy mega-geekowie twierdzą, że nowy telefon to nowy telefon. Każdego iPhone’a trudno wyrzucić z powrotem do morza, ale wielu użytkowników iPhone’ów mówi, że żałuje, iż nie wydali pieniędzy na coś większego i lepszego, czym miał być iPhone 5.

Dlaczego warto poczekać na iPhone’a 5??

Wielu krytyków telefonów mówi użytkownikom, żeby po prostu poczekali. To dlatego, że oczekują, iż Apple wypuści coś większego i lepszego niż iPhone 4s. Nowa wersja była tylko niewielkim uaktualnieniem w stosunku do poprzedniego iPhone’a, a użytkownicy chcą więcej zmian. Niektóre z tych zmian są przewidywane jako ogromne. To tylko kilka powodów, dla których warto poczekać:

  • Większa nowość technologiczna w telefonie iPhone 5. iPhone 5 ma mieć wspaniałe możliwości, w tym projekcję wideo i nie tylko.
  • Gdy pojawi się iPhone 5, będziesz chciał ponownie uaktualnić swojego iPhone’a. Po co marnować pieniądze na telefon z minimalnymi zmianami, skoro można zaoszczędzić pieniądze i zrobić jedno uaktualnienie?
  • Nie ma zbyt wielu różnic między iPhone’em 4 & iPhone 4s. Jeśli nie jesteś prawdziwym entuzjastą technologii, nie ma powodu, by uaktualniać system.

Apple nie ujawnia niczego, co mogłoby dać komukolwiek wgląd w produkcję iPhone’a 5. Jedną rzeczą, którą należy zauważyć, jest to, że Apple zawsze był tajny o ich nowych wydaniach i nie będziemy mieć bardzo wiele szczegółów, dopóki oficjalne ogłoszenia nie zostaną dokonane. Wiemy, że telefon nadchodzi i wiemy, że będzie lepszy niż obecna wersja – ale nie ma już zbyt wielu spekulacji, które moglibyśmy snuć.

Co powinieneś zrobić?

Nikt nie może Ci powiedzieć, którego telefonu masz się trzymać. Uaktualnienie teraz może oznaczać, że będziesz musiał przedłużyć umowę z obecnym operatorem komórkowym, a następnie przedłużyć ją ponownie, gdy pojawi się nowy telefon. Jeśli nie zbliżasz się do końca swojej kadencji, prawdopodobnie nie będzie to dla Ciebie wielka różnica. Wielu twierdzi, że uaktualnienie z modelu 4 do 4s to tak, jakbyś po prostu wyciągnął rękę i dotknął modelu 5. W ostatecznym rozrachunku lepiej będzie po prostu cierpliwie poczekać, aż pojawi się 5.

O Autorze: Dona Collins znany jako Blackberry Girl jest pełnoetatowym pisarzem z pasją do technologii. Obecnie korzysta z telefonu Blackberry Bold i nie może się doczekać, by zobaczyć, co Apple przygotowało dla niej w iPhone’ie 5.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka