Przycisk przewijania do góry – rozszerzenie Chrome do szybkiego powrotu na górę strony

Jeśli masz bzika na punkcie Internetu i większość czasu spędzasz, surfując po sieci w przeglądarce Google Chrome, oto bardzo przydatne i obowiązkowe rozszerzenie dla Ciebie. Zwykle wchodzimy na różne strony internetowe i blogi, które zawierają długie strony i trzeba przewijać je w dół, aby przeczytać ich zawartość. Jeśli chcesz przejść na górę strony internetowej, która nie ma przycisku „Powrót na górę”, tak jak nasza strona, musisz ręcznie przewinąć stronę w górę.

Przycisk przewijania do góry to przydatne rozszerzenie Chrome, które umożliwia szybkie przewijanie do góry dowolnej strony internetowej! Możesz użyć tego przycisku, aby wrócić na górę po zakończeniu czytania treści poniżej zagięcia. Domyślnie przycisk pojawia się w prawym górnym rogu po przewinięciu strony nieco w dół. Przycisk w ogóle nie rozprasza, ponieważ jest przezroczysty i można łatwo dostosować jego rozmiar. Wystarczy go kliknąć, aby natychmiast wrócić na górę. Świetnie nadaje się do przeglądania długich stron, takich jak Facebook, Twitter, fora itp.

Rozszerzenie oferuje również kilka opcji dostosowywania, które pozwalają ustawić jego działanie i rozmieszczenie zgodnie z Twoimi wymaganiami. Można ustawić szybkość przewijania do góry, odległość przewijania do wyświetlenia przycisku oraz rozmiar przycisku, jego położenie i wygląd. Zawiera 4 tryby pracy przycisków: Przewijanie tylko do góry, przełączanie między górą a dołem, podwójne strzałki i tylko klawiatura.

Istnieje również możliwość ustawienia skrótu klawiaturowego lub użycia przycisku Początek/Zakończ, aby przewijać do góry i na dół za pomocą klawiatury.

Link – Rozszerzenie Chrome 'Scroll To Top Button

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka