Recenzja: Futerały Organika są ozdobione ziarnami kawy i pachną jak prawdziwa kawa

Akcesoria do telefonów komórkowych, a zwłaszcza etui, odgrywają ważną rolę, ponieważ większość użytkowników zaraz po zakupie nowego telefonu ucieka po etui lub pokrowiec. Z pewnością chcesz chronić swój telefon na wypadek przypadkowych upadków, które mogą uszkodzić wyświetlacz, a tym samym przyprawić Cię o mini zawał serca. Jak zapewne wiesz, koszt wymiany ekranu w większości smartfonów jest wysoki i nie jest objęty standardową gwarancją. Jeśli ostrożnie podchodzisz do swojego iPhone’a, to być może już używasz etui ochronnego lub zamierzasz je kupić. Choć można łatwo znaleźć mnóstwo etui na iPhone’a, począwszy od skórzanych, miękkich żelowych, TPU, poliwęglanowych, błyszczących, pancernych, silikonowych, drewnianych, zderzaków i tak dalej.

Etui Organika do kawy do iPhone'a 6

Jeśli jednak szukasz jakiegoś unikalnego rodzaju etui na swojego iPhone’a, które wyróżniałoby się spośród tych wszystkich typowych, to musisz sprawdzić Etui Organika. Jak sama nazwa wskazuje, futerały Organika są wykonywane ręcznie przy użyciu prawdziwych i rzeczywistych materiałów organicznych. Obecnie dostępne są 4 rodzaje etui na telefon wykonanych z naturalnych elementów, takich jak Kawa, siano alpejskie, róże i jaśmin. Zespół Organiki był na tyle uprzejmy, że wysłał nam etui do recenzji, a ja wybrałem kawowe, aby zasilić się energią. Zobaczmy teraz, co ma do zaoferowania to etui!

Etui do kawy firmy Organika jest jedyny w swoim rodzaju! Etui jest wykonane z prawdziwych ziaren kawy, które są naturalne w użyciu i mają aromat świeżej kawy, który sprawia, że nie można się oderwać od telefonu. Wykonane jest z dobrej jakości gumowanego PU, który trzyma iPhone’a bezpiecznie na miejscu, a teksturowany wzór po obu stronach zapewnia dobry uchwyt do trzymania. Krawędzie z tyłu mają matowe wykończenie, natomiast te z przodu mają półpołysk i są lekko wystające, aby chronić przód. Organiczna warstwa nałożona z tyłu jest pokryta specjalną powłoką, która jest wodoodporna i precyzyjnie wycięta laserem. Wyjątkowy zapach prawdziwej kawy podczas rozmowy telefonicznej lub grania w gry jest niesamowity i podobno utrzymuje się przez ponad rok.

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy pod wrażeniem wyjątkowego wyglądu tego etui, które jest trwałe i atrakcyjne. Oprócz Apple iPhone, futerały są dostępne dla konkretnych telefonów takich marek, jak Samsung, HTC, LG, Huawei i Sony.

Cennik – Organika cases is currently a Projekt na Kickstarterze A Ty możesz sobie sprawić słodki futerał, kupując go w przedsprzedaży za 29 dolarów. Szacuje się, że jeśli projekt uzyska wystarczającą liczbę zwolenników, zostanie dostarczony we wrześniu tego roku. Niestety, wygląda na to, że futerały nie zostaną wyprodukowane w wystarczającej ilości, ponieważ projekt nie osiągnął celu 13000 dolarów, a do końca zbiórki pozostały zaledwie 2 dni.

Uważamy, że była to świetna inicjatywa zespołu i życzymy powodzenia kampanii. Tak czy inaczej, życzymy Organice powodzenia w przyszłych projektach!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka