Skorzystaj z nawet 50% zniżki edukacyjnej na produkty TechSmith – Camtasia Studio, Snagit

TechSmith jest powszechnie znany z niesamowitych produktów, do których należą popularne, potężne i wydajne programy, takie jak Snagit i Camtasia Studio. Zauważyłem, że TechSmith oferuje dobre zniżki dla klientów, którzy używają ich produktów do celów edukacyjnych. Kwalifikowani użytkownicy końcowi i instytucje edukacyjne mogą korzystać z TechSmith Education Store, aby kupować produkty TechSmith po obniżonej cenie.

TechSmith Powrót do szkoły rabaty –

Ponadto, Techsmith jest również oferuje dodatkowo 20% taniej na te już obniżone ceny edukacyjne do 30 września. W ten sposób można uzyskać ponad 50% zniżki na Camtasia Studio i około 40% zniżki na oprogramowanie do przechwytywania ekranu Snagit. Rzeczywiste ceny tych aplikacji to 299$ i 49$.95 odpowiednio. Ta wspaniała oferta dotyczy następujących produktów – Snagit, Camtasia Studio, Camtasia for Mac oraz Camtasia Studio/Snagit Bundle.

Aby je kupić, wystarczy odwiedzić TechSmith Education Store, wybrać produkt i wpisać kod promocyjny (B2S11). Następnie dokończ zakup i skorzystaj z dodatkowej zniżki 20%. Snagit to jeden produkt, którego klucz licencyjny będzie działał zarówno na Snagit dla Windows, jak i Snagit dla Mac.

Uwaga: Te licencje edukacyjne są przeznaczone wyłącznie do celów niekomercyjnych.

Pospieszcie się, nie przegapcie szansy na zdobycie ich po tak niskich cenach! Ta oferta jest ważna tylko do 30 września. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka