Użytkownicy Airtel Broadband mogą oglądać IPL online z prędkością 2Mbps za darmo

airtel Jak być może wiesz, IPL i Google połączyły siły, aby transmitować IPL Sezon 3 LIVE na YouTube za darmo, na całym świecie. IPL 2010 jest gotowy do startu od dziś, kibice mogą śledzić całą akcję na dedykowanym kanale IPL. Łącznie 60 meczów w ciągu 45 dni ma być transmitowanych w Indiach z pięciominutowym opóźnieniem.

Dobra wiadomość jest tutaj, Airtel broadband użytkownicy mogą teraz oglądać IPL online z niesamowicie wysoką prędkością 2 Mb/s, tak jak ogląda się telewizję na żywo, bez żadnego buforowania.

Oglądaj IPL online z prędkością 2Mb/s w Airtel

Airtel tworzy kupon internetowy ! Jako specjalny prezent, wszyscy użytkownicy Airtel Broadband będą automatycznie aktualizowane do prędkości 2Mbps, aby cieszyć się nieprzerwanym oglądaniem krykieta na żywo na www.youtube.com/ipl od 12 marca do 25 kwietnia.

Prędkość 2 Mb/s to automatyczna aktualizacja, dotyczy tylko treści przesyłanych strumieniowo w serwisie youtube.strona com/ipl. Dla wszystkich innych klientów dostępne będą prędkości zgodne z ich aktualnym planem taryfowym.

Uwaga: Transmisja strumieniowa w serwisie youtube będzie traktowana jako część limitów transferu danych w ramach bieżącego planu taryfowego. Użytkownicy z ograniczonymi planami taryfowymi i FUP powinni to rozważyć.

Strona promocji Airtel

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka