WallpapersWide – Darmowe wysokiej jakości tapety na pulpit w rozdzielczości Standard, HD, Widescreen i Dual monitor

Minęło sporo czasu, odkąd udostępniliśmy jakikolwiek post na temat kolekcji ręcznie wybieranych tapet. Znaleźliśmy niesamowitą, ale nie tak popularną witrynę, która zawiera szeroki wybór pięknych tapet na telefon i pulpit.

TapetySzeroki zawiera duży zbiór darmowych tapet na pulpit o wysokiej jakości, dostępnych w różnych rozdzielczościach, takich jak standardowa, High-Definition (HD), panoramiczna i podwójny monitor. Tapety zoptymalizowane dla telefonów komórkowych można pobrać w wielu rozmiarach.

WallpapersWide - darmowe tapety wysokiej jakości

Wysokiej jakości tapety są oferowane w wielu kategorie jak Aero, Zwierzęta, Architektura, Armia, Artystyczne, Kreskówki, Celebryci, Dobroczynność, Miasto, Komputery, Elementy, Zabawne, Gry, Dziewczyny, Wakacje, Miłość, Motoryzacja, Filmy, Muzyka, Natura, Pory roku, Przestrzeń i Sport.

W witrynie wyświetlane są również widoki i pobrania tapet po najechaniu na nie myszą. Możesz łatwo wybrać najlepsze tapety według własnych potrzeb. Oferuje również bezpłatną aplikację „DesktopSlides” aby zmienić tapetę pulpitu w określonym odstępie czasu i łatwo dostosować jej położenie. Pobierz teraz!!