Final Cut Pro X otrzymuje dużą aktualizację i 30-dniowy bezpłatny okres próbny

Firma Apple udostępniła dziś dużą aktualizację dla Final Cut Pro X a także wersja próbna dla użytkowników, którzy chcieliby wcześniej wypróbować oprogramowanie. Wśród wszystkich nowych funkcji zawartych w aktualizacji Final Cut Pro X największą jest wsparcie dla XML. Dodano możliwość importowania i eksportowania projektów oraz zdarzeń w formacie XML. Nowe funkcje w wersji 10.0.1 sprawia, że Final Cut Pro X jest jeszcze bardziej elastyczny, wydajny i kompatybilny.

Wprowadzenie Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna dla Final Cut Pro X to miła inicjatywa firmy Apple, która daje użytkownikom możliwość wypróbowania tego drogiego i profesjonalnego oprogramowania do edycji wideo przed zakupem za 300 dolarów. Aby otrzymać bezpłatną wersję próbną programu Final Cut Pro X dla komputerów Mac, wystarczy odwiedzić stronę www.apple.com/finalcutpro/trial i wprowadź wymagane informacje. Następnie można pobrać jego bezpłatną, w pełni funkcjonalną wersję próbną, ważną przez 30 dni.

Final Cut Pro X

Co nowego w wersji 10.0.1

Ta aktualizacja poprawia ogólną stabilność i wydajność oraz dodaje następujące funkcje:

• Eksportowanie ścieżek audio i wideo jako pojedynczego wielościeżkowego filmu QuickTime lub jako oddzielnych plików przy użyciu Role.
  • Importowanie i eksportowanie XML w celu obsługi przepływów pracy innych firm.
  • Umieszczanie projektów i zdarzeń na Xsan w celu usprawnienia współpracy między redaktorami.
  • Ustaw niestandardowy startowy kod czasowy dla swoich projektów.
  • Dodawanie przejść do połączonych klipów w jednym kroku.
  • Włączanie widoku pełnoekranowego w systemie OS X Lion.
  • Przyspiesz dostarczanie danych dzięki eksportowi akcelerowanemu przez GPU.

To uaktualnienie jest zalecane dla wszystkich użytkowników programu Final Cut Pro X

Final Cut Pro X 10.0.1 jest dostępna w Mac App Store. [mask_link href="https://itunes.apple.com/us/app/id424389933?mt=12" target="_blank"]Pobierz tutaj[/mask_link]