Jak archiwizować posty na Instagramie? Automatyczne zapisywanie historii w archiwum Instagram

Czy kiedykolwiek opublikowałeś coś z podpisem „czuł się słodki, może usunąć później„? Jestem pewien, że większość z was ma. Co zrobić, jeśli nie chcesz go usunąć?? To znaczy, na pewno chcesz to ukryć, ale tylko na pewien czas. Ten artykuł jest przeznaczony dla tych, którzy zawsze są zdezorientowani. Nastrojowi naprawdę docenią naukę kroków na „Jak archiwizować posty na Instagramie?

Archiwizowanie postów na Instagramie może uratować życie. Opublikowałem tak wiele zdjęć, nawet się nad nimi nie zastanawiając, a dzięki tej funkcji mogłem je ukryć. To nie jest tylko funkcja, to błogosławieństwo w przebraniu. Dzięki Instagramowi możesz archiwizować i odarchiwizowywać posty na Instagramie.

Od posiadania najlepszych filtrów i efektów po nieskończone przewijanie do kołowrotków, Instagram wykonał dobrą robotę, utrzymując swoją publiczność. Zapoznaj się z tym artykułem i dowiedz się, jak archiwizować posty na Instagramie. Szybko przewiń poniżej i dowiedz się wszystkiego.

Co to jest archiwum Instagrama? Jak to działa??

Instagram Archive został wprowadzony w 2017 roku i od tego czasu jest używany przez wszystkich celebrytów na Instagramie. Możesz ukryć posty, a wtedy będą one widoczne tylko dla Ciebie i żadnego z Twoich obserwujących. Co więcej, nie ma ograniczeń co do tego, kiedy można ukryć posty. Posty można ukrywać/usuwać w dowolnym momencie.

Ponadto archiwizacja działa nie tylko w przypadku postów na Instagramie. Możesz także archiwizować historie na Instagramie, a następnie udostępniać je jako swoje wspomnienia. Poniżej opisaliśmy również, jak automatycznie zapisywać historie w archiwum Instagrama.

Jak archiwizować posty na Instagramie?

W zasadzie jest tylko kilka kliknięć, które trzeba wykonać w oficjalnej aplikacji. Wystarczy trochę nawigacji, aby zarchiwizować swoje posty na Instagramie-

1. Uruchom Instagram.

Jak archiwizować posty na Instagramie?

2. Przejdź do swojego profilu, klikając ikonę profilu w prawym dolnym rogu ekranu.

3. Kliknij post, który chcesz zarchiwizować.

4. Kliknij trzy kropki pojawiające się w prawym górnym rogu posta.

5. Kliknij „Archiwum„.

Jak archiwizować posty na Instagramie?

Teraz Twój post zniknie z Twojego profilu. Czy nie było zbyt łatwo nauczyć się archiwizować posty na Instagramie??

Jak zarchiwizować posty na Instagramie?

Kroki, aby usunąć archiwizację Instagram są nieco inne niż w przypadku archiwizowania postów na Instagramie. Wykonaj poniższe kroki, aby zarchiwizować swoje posty na Instagramie-

1. Uruchom Instagram.

3. Kliknij trzy linie w prawym górnym rogu ekranu.

4. Kliknij „Archiwum„.

Jak zarchiwizować posty na Instagramie?

5. Teraz, na wypadek gdyby poprzednie historie pojawiły się tutaj, kliknij „Archiwum historii„.

Jak zarchiwizować posty na Instagramie?

6. Wybierz „Archiwum postów„.

Jak zarchiwizować posty na Instagramie?

7. Teraz wszystkie zarchiwizowane posty będą wyświetlane tutaj.

8. Wybierz post, który chcesz zarchiwizować.

9. Kliknij trzy kropki pojawiające się w prawym górnym rogu posta.

10. Wybierz „Pokaż na profilu„.

Jak zarchiwizować posty na Instagramie?

Teraz Twój post pojawi się ponownie na Twoim profilu na Instagramie.

Jak automatycznie zapisywać historie w archiwum historii na Instagramie?

Jeśli Twoje historie nie zapisują się automatycznie, możesz to zrobić ręcznie. Oto kroki, jak automatycznie zapisywać historie w archiwum historii na Instagramie-

1. Uruchomić Instagram.

2. Wybierz „Ustawienia„, klikając ikonę profilu, a następnie trzy linie u góry ekranu.

3. Kliknij „Prywatność„.

4. Hit „Historia„.

5. Tutaj przewiń trochę i znajdź sekcję „Oszczędzanie„.

Jak automatycznie zapisywać historie w archiwum historii na Instagramie?

6. Włącz przełącznik przed „Zapisywanie historii w archiwum„.

Jak automatycznie zapisywać historie w archiwum historii na Instagramie?

To wszystko. To wszystko, co musisz zrobić, aby automatycznie zapisywać historie w archiwum historii na Instagramie.

Archiwizacja to nie tylko podstawowa funkcja, to sposób na uchronienie się przed kpinami i zażenowaniem. To wszystko na temat tego artykułu „Jak archiwizować posty na Instagramie? Automatycznie zapisuj historie w archiwum na Instagramie” Jeśli Ci się podobało, skomentuj poniżej i podziel się z nami swoimi opiniami.

Możesz również wysłać ten artykuł swoim znajomym i rodzeństwu, aby pomóc im w archiwizowaniu postów na Instagramie.

Kontynuuj odwiedzanie witryny i życzę miłego dnia!