Jak udostępnić profil wątków na Instagramie | Ustaw & Udostępnij profil wątków!

Jeśli nie żyjesz pod kamieniem, musisz być świadomy nowej, bardzo oczekiwanej aplikacji podobnej do Twittera z Instagrama. Z nowymi zmianami na Twitterze. użytkownicy przechodzą do nowo uruchomionej aplikacji Instagram o nazwie Threads. Aby upewnić się, że użytkownicy sprawdzają i śledzą Cię w Threads, możesz łatwo udostępnić swój profil Threads na Instagramie. Jeśli jesteś kimś, kto chce wiedzieć, jak to zrobić, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, jak udostępnić profil wątków na Instagramie.

Instagram Threads to najnowsza alternatywa dla Twittera. Platforma umożliwia użytkownikom tworzenie i dołączanie do społeczności w oparciu o ich zainteresowania, pasje, hobby i cele. Podobnie jak na Twitterze, możesz dzielić się swoimi przemyśleniami, opiniami, doświadczeniami i spostrzeżeniami z osobami o podobnych poglądach, a tym samym rozpocząć rozmowę na platformie. Ale ponieważ Threads to nowa platforma, być może będziesz musiał udostępnić swój profil, aby zyskać przyczepność i zwiększyć liczbę obserwujących.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, jak udostępnić profil Threads na Instagramie.

Jak skonfigurować profil Threads z Instagramem?

Jak udostępnić profil Threads na Instagramie

Aby udostępnić swój profil Threads na Instagramie, musisz najpierw poznać podstawy konfiguracji swojego profilu na Threads. Należy pamiętać, że jedynym głównym wymogiem rejestracji w Threads jest posiadanie konta na Instagramie. Obie aplikacje są własnością Meta i są ze sobą ściśle powiązane.

Wszystko, czego potrzebujesz, to istniejące konto na Instagramie. Wykonaj podane kroki, aby skonfigurować profil Threads na Instagramie.

1. Przejdź i pobierz aplikację Aplikacja Threads ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS).
  2. Uruchom aplikację Aplikacja Threads na urządzeniu.
  3. Zaloguj się za pomocą monitów ekranowych i zalogować się z kontem na Instagramie.
  4. Jeśli jesteś już użytkownikiem Instagrama, będziesz mieć znaleźć swój profil automatycznie zalogowany.
  5. Teraz dotknij przycisku nazwa użytkownika profilu i przejdź do następnego kroku. Możesz także kliknąć Przełącz konta u dołu, aby zalogować się przy użyciu innego konta na Instagramie
  6. Po zalogowaniu będziesz musiał skonfigurować swój profil. Twoja nazwa użytkownika zostanie zsynchronizowana z Instagramem. Możesz dostosować swój profil, dodając osobistą biografię, zdjęcie profilowe i wszelkie linki, które chcesz zaprezentować publicznie.
  7. Teraz będziesz musiał wybrać, czy Twój profil wątków powinien być publiczny lub prywatny.
  8. Następnie wybierz, czy chcesz obserwować tych samych użytkowników, co na Instagramie. Ci bez Profil wątków zostanie wyświetlony jako oczekujący.
  9. Teraz dotknij przycisku Przycisk Dołącz do Threads na ostatnim ekranie, aby skonfigurować swój profil i voila, gotowe!

Jak udostępnić profil wątków na Instagramie?

Jak udostępnić profil wątków na Instagramie

Teraz, po skonfigurowaniu profilu Threads, dość łatwo jest udostępnić link do profilu Threads na różnych platformach społecznościowych, w tym na Instagramie. Jest to najprostszy sposób na poinformowanie obserwujących na platformie, że dołączyłeś do platformy i teraz mogą Cię tam również śledzić. Aby udostępnić link do profilu Threads, należy wykonać następujące kroki.

1. Po Profil wątków jest ustawiony, Kliknij ikonę profilu znajdującą się po prawej stronie.
  2. Teraz ten ekran będzie miał Udostępnij profil przycisk. Kliknij na niego.
  3. Znajdziesz kilka opcji udostępniania profilu. Obejmuje to również Kopiuj łącze która kopiuje link do profilu do schowka.
  4. Możesz po prostu skopiować link do swojego profilu i udostępniać swoje linki znajomym na różnych platformach.
  5. Aby udostępnić swój profil wątków na Instagramie. Skopiuj link na stronie Historia na Instagramie i voila, gotowe!

Zakończenie

Instagram to platforma dla młodego pokolenia. Co drugi dzień pojawia się nowa aktualizacja platformy, aby nadążyć za potrzebami młodego pokolenia. Niedawno Instagram uruchomił na platformie aplikację podobną do Twittera o nazwie Threads. Warto wiedzieć, Jak udostępnić link do profilu wątków i jak dodać wątki do biografii na Instagramie, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

1. Jak zobaczyć wątki na Instagramie??

Aby uzyskać dostęp do Threads, użytkownicy będą musieli najpierw uwierzytelnić się przy użyciu swoich aktualnych danych logowania do Instagrama. Aplikacja udostępni następnie użytkownikowi dane istniejącego konta, takie jak imię i nazwisko, nazwa użytkownika, zdjęcie i obserwujący.

2. Jak odkryć plakietkę wątku na Instagramie??

Na chwilę obecną nie ma sposobu, aby odkryć odznakę wątków na Instagramie, jeśli ją ukryłeś. Po ukryciu odznaki w profilu proces ten jest nieodwracalny.

3. Jaka jest różnica między Threads a Instagramem??

Podczas gdy Instagram jest zasadniczo platformą do udostępniania zdjęć i filmów. Nowa aplikacja Threads skupia się głównie na udostępnianiu krótkich fragmentów tekstu. Obie aplikacje są własnością Meta.