Jak uruchomić roota w telefonie Samsung Galaxy S4 z procesorem Qualcomm

Samsung niedawno wprowadził swój nowy flagowy smartfon „GALAXY S IV” w Indiach. Indyjski wariant SGS4 wyposażony jest w procesor Exynos 5 Octa-Core, podczas gdy inna wersja SGS4 wydana w USA posiada procesor 1.9 GHz procesor Qualcomm Snapdragon 600. Jeśli kupiłeś Galaxy S4 w wersji z procesorem Qualcomm i chcesz go rootować, możesz to łatwo zrobić za pomocą exploita roota Motochopper, opublikowane dla urządzeń Motorola wg djrbliss, programista z forum XDA-Developers.

GALAXY S 4

Obsługa SGS4 Model – Oparte na procesorach Qualcomm warianty Samsunga Galaxy S4, w tym GT-i9505, AT&T SGH-i337, Sprint, T-Mobile i Verizon modele markowe.

Zanim przejdziesz dalej, Upewnij się, że wykonałeś odpowiednią kopię zapasową urządzenia, taką jak zdjęcia, kontakty, dokumenty i inne ważne dane.

Tutorial – Rootowanie Samsung Galaxy S4 [wersja Qualcomm]

Krok 1 – Użytkownicy Windowsa powinni się upewnić, że zainstalowali najnowsze sterowniki USB Samsunga dla swojego telefonu. [mask_link href="http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/201211/20121113035300935/Samsung_USB_Driver_for_Mobile_Phones_v1.5.14.0.exe" target="_blank"]Pobierz sterowniki USB do SGS4[/mask_link]

Krok 2 – Włącz tryb „Debugowanie USB” w swoim urządzeniu. Notatka: Opcje programisty są domyślnie ukryte w systemie Android 4.2. Aby odblokować opcje deweloperskie, przejdź do Ustawień systemowych > O telefonie i stuknij 7 razy w Build Number.

Krok 3 – Pobierz aplikację Motochopper.zip. Wyodrębnij zawartość pliku zip do folderu na pulpicie. Następny,

— Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB.

— Osoby korzystające z systemu Windows powinny przejść do wyodrębnionego katalogu i wykonać polecenie “uruchom.bat“. Jeśli używasz systemu Linux lub OS X, przejdź do wyodrębnionego katalogu w terminalu i wykonaj polecenie “./run.sh”.

— Zatwierdź połączenie ADB z komputera na swoim urządzeniu.

— Poczekaj, aż zakończy się proces rootowania.

Aby potwierdzić uprawnienia roota, można zainstalować program Root Checker aplikacja z Google Play.

przez [XDA-Developers]

Zastrzeżenie: Wypróbuj tę instrukcję na własne ryzyko! Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku zablokowania urządzenia. Może to również spowodować utratę gwarancji.

Aktualizacja – Jeśli masz międzynarodowy SGS4 (Non-LTE), to sprawdź nasz nowy przewodnik:

  • Jak zainstalować ClockworkMod Recovery & Rootowanie Galaxy S4 (GT-I9500)
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka