Jak zainstalować ClockworkMod Recovery i uruchomić roota na Galaxy S4 (GT-I9500, Sprint, T-Mobile)

Do tej pory metoda ROOT była dostępna tylko dla Samsungów Galaxy S4 z procesorami Qualcomm, w tym GT-i9505, AT&T, T-Mobile, Sprint i Verizon. Na szczęście jest już dostępna bardzo łatwa i działająca metoda rootowania międzynarodowej wersji SGS4 GSM/HSPA+ (Samsung GT-i9500). GT-I9500 nie ma LTE, jest napędzany przez chipset Exynos 5 Octa, którego 8-rdzeniowy procesor składa się z 1.Czterordzeniowy procesor Cortex-A15 6 GHz i 1.Czterordzeniowy klaster Cortex-A7 2 GHz. Rootowanie SGS4 GT-i9500 jest obecnie możliwe przez flashowanie odzyskiwania CWM (kredyty dla chińskiego dewelopera Cofface) przy użyciu ODIN, a następnie rootowanie urządzenia przy użyciu niestandardowego odzyskiwania.

gal_w08

UWAGA: Ta metoda działa tylko dla GT-i9500, Sprint SPH-L720 i T-Mobile SGH-M919 Galaxy S4.

Wymagania:

  • Pobierz Odin3v185.zip
  • Pobierz UPDATE-SuperSU-v1.25.zip
  • Pobierz cofface_I9500_Recovery_pl.zip (GT-i9500)
  • Pobierz OUDHS-Recovery-jfltetmo-1.0.3.3.tar (T-Mobile S4)
  • Pobierz OUDHS-Recovery-jfltespr-1.0.3.2.smoła (Sprint S4)
  • Pobierz sterowniki USB do Samsung Galaxy S4

Przewodnik do Root Samsung Galaxy S4 (GT-i9500, T-Mobile, Sprint) i zainstalować ClockworkMod Recovery (CWM) na Galaxy S4 –

Krok 1. Zainstaluj sterowniki USB firmy Samsung w systemie Windows.

Krok 2. Uruchom swoje urządzenie w Tryb pobierania ODIN:

Aby to zrobić, wyłącz telefon. Teraz przytrzymaj przyciski zmniejszania głośności i przycisk Home, a następnie, trzymając oba jednocześnie, naciśnij przycisk zasilania, aż zobaczysz ekran ostrzegawczy. Następnie puść wszystkie przyciski i naciśnij 'Volume Up’, aby przejść do trybu pobierania. Następnie podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB.

Krok 3. Wyodrębnij Odin3v185.zip i uruchom odin3 v1.85.exe plik. W ODIN powinna pojawić się żółta ramka z napisem 0PORT, która oznacza, że urządzenie zostało podłączone pomyślnie.

Krok 4. Flashowanie poprawnego .plik odzyskiwania smoły dla Twojego urządzenia za pomocą ODIN.

Użytkownicy GT-i9500 – Rozpakuj plik cofface_I9500_Recovery_en.zip aby zlokalizować wymagany plik „cofface_I9500_cwm_recovery_en_new.smoła.

– Teraz przejdź z powrotem do ODIN. Kliknij tylko naPDA W tym celu należy wybrać opcję ’ w ODIN i pozostawić inne pola puste, a następnie wyszukać i wybrać odpowiednią pozycję .plik odzyskiwania danych tar. Kliknij na Start i pozwól na zakończenie procesu, telefon sam się zrestartuje.

Krok 5. Przenieś „UPDATE-SuperSU-v1.25.plik „zip” do pamięci głównej telefonu.

Krok 6. Uruchom w ClockworkMod Recovery – Po pierwsze, wyłącz telefon. Następnie przytrzymaj jednocześnie przyciski „Volume Up + Home + Power. Gdy pojawi się logo Samsunga Galaxy S4, opuść przycisk zasilania i przytrzymaj oba przyciski „Volume Up + Home”, aż urządzenie uruchomi się w trybie odzyskiwania ClockworkMod (CWM).

Krok 7. Rootowanie przy użyciu CWM Recovery – W CWM, wybierz „install zip from sdcard” (użyj klawiszy głośności do nawigacji i klawisza Power, aby wybrać), następnie wybierz „choose zip from sdcard”, wybierz „0/”, a następnie wybierz plik główny „UPDATE-SuperSU-v1.25.zip’ to flash. Po zakończeniu, wybierz „Go Back” i „Reboot system now”.

Voila! Po ponownym uruchomieniu urządzenia, powinieneś zobaczyć zainstalowaną aplikację SuperSU i uprawnienia roota na swoim SGS4. ��

Źródło: XDA-Developers [mask_link href="https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2254678" target="_blank"]1[/mask_link] [mask_link href="https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2260031" target="_blank"]2[/mask_link]

Zastrzeżenie: Wypróbuj tę instrukcję na własne ryzyko! Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku zablokowania urządzenia. Może to również spowodować utratę gwarancji.

Aktualizacja: OUDHS Touch CWM-Based Recovery jest już dostępne dla Sprint Galaxy S4 (SPH-L720) i T-Mobile Galaxy S4 (SGH-M919). Post został odpowiednio zaktualizowany.

Zobacz także: Jak rootować Samsung Galaxy S4 z procesorem Qualcomm, w tym GT-i9505, AT&T, T-Mobile, Sprint i Verizon

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka