Jak zapisać i otworzyć plik Flash (.swf) z plików stron internetowych

Obecnie, Adobe Flash (poprzednio nazywany Macromedia Flash) jest najczęściej używana w wielu witrynach internetowych, ponieważ jest to popularna metoda na dodawanie animacji i interaktywności do stron internetowych. Flash jest powszechnie używana do tworzenia animacji, reklama, i różne komponenty stron internetowych, na film integracyjny do stron internetowych, a ostatnio do tworzenia bogatych aplikacji internetowych.

Adobe Flash PlayerPliki Flash są nazywane “ShockWave Flash”filmy&#8221, “filmy Flash” lub “gry Flash”, i zazwyczaj mają one .rozszerzenie pliku swf. Adobe Flash Player jest wymagana do wyświetlania plików flash na stronach internetowych lub w przeglądarkach.

Ale jeśli chcesz Zapisz pliki Flash na swoim komputerze i otwórz je później lub w trybie offline, następnie możesz skorzystać z poniższych opcji, aby zrobić to w prosty sposób.

Wtyczka oszczędzania pamięci Flash

Pozwala na zapisywanie animacji Flash bezpośrednio z Internet Explorera (lub dowolnej przeglądarki opartej na IE). Dostępne są pliki z Przeglądarka SWF Cache &#8211 narzędzie do przeglądania zbuforowanych animacji Flash w przeglądarkach Internet Explorer i Mozilla Firefox.

Przeglądarka pamięci podręcznej SWF

Program SWF Cache Viewer może być również używany do oglądania filmów Flash przechowywanych w pamięci podręcznej przeglądarki Mozilla Firefox lub w dowolnym folderze na komputerze.

Pobierz wtyczkę Flash Saving Plugin

Alternatywna metoda zapisania Flasha w przeglądarce Mozilla Firefox:

Zapisywanie Flasha w przeglądarce Mozilla Firefox

Mozilla Firefox ma wbudowane funkcje umożliwiające zapisywanie filmów Flash. Podczas wyświetlania strony internetowej:

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na stronie internetowej;
  2. Wybierz opcję Wyświetl informacje o stronie;
  3. Przejdź do trybu “Media” zakładka;
  4. Wybierz film Flash, który chcesz zapisać;
  5. Kliknij przycisk Zapisz jako.

SWF Opener

Łatwy w użyciu odtwarzacz Flash do otwierania filmów Flash zapisanych na dysku twardym. Umożliwia oglądanie filmów w tryb pełnoekranowy oraz sterowanie odtwarzaniem za pomocą przycisków lub kontrolera osi czasu.

SWF Opener

Po zainstalowaniu programu SWF Opener można dwukrotnie kliknąć dowolny plik SWF na dysku twardym, aby go natychmiast odtworzyć. Program SWF Opener jest dostarczany z Przeglądarka SWF Cach – program, który pozwala wygodnie przeglądać i zapisywać zbuforowane pliki SWF.

Pobierz program SWF Opener

Zapisane pliki Flash można również odtwarzać Internet Explorer, ale SWF Opener będzie najlepszym wyborem do otwierania plików flash, ponieważ oferuje kilka przydatnych funkcji i jest absolutnie bezpłatnie .

Mam nadzieję, że spodoba Ci się ta metoda, ponieważ pomaga ona w zapisywanie obrazów, animacji, filmów, itp. które są zintegrowane w formie Flash na stronach internetowych.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka