Jak znaleźć tapety i motywy ukryte w systemie Windows 7

Od czasu premiery Windows 7 jestem wielkim fanem jego wspaniałej kolekcji tapet. I zainstalowane Windows 7 RC wczoraj, ale zdziwiłem się, gdy zobaczyłem w nim tylko kilka tapet.

Dzieje się tak dlatego, że Windows instaluje wszystkie, ale włącza tylko te tapety i motywy, które należą do grupy region lub kraj wybrane przez nas. Z pewnością znalazłem sposób na użycie tych wszystkich tapet i motywów, których nie możemy zobaczyć w sekcji Personalizacja, ponieważ nie należą do naszego regionu.

Ukryte tapety Australii

Łącznie 42 Tapeta wysokiej rozdzielczości można znaleźć w systemie Windows 7. Nie musisz się martwić, nie musisz ich pobierać. Są one ukryte tylko w systemie Windows 7.

Wykonaj poniższe proste kroki, aby znaleźć fajną kolekcję dla siebie:

1) Przejdź do sekcji Organizuj >Folder i opcje wyszukiwania > karta Wyświetl. Wybierz Pokaż ukryte pliki… Odznacz także opcję „Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego„.

opcje folderów

2) Teraz otwórz  C:™ Windows ™ Globalizacja ™ MCT. Tutaj znajdziesz kolekcję folderów.

Wszystkie ukryte pakiety regionów

To są foldery oficjalne tapety i motywy ukryte w systemie Windows 7 katalog. Obejmują one wszystkie regiony, a mianowicie: Australia, Kanada, Wielka Brytania, USA i RPA.

3) Po otwarciu tych folderów znajdziesz w nich jeszcze kilka innych folderów. Foldery te zawierają motywy i tapety. Zobacz przykład poniżej:

motyw + tapety

tapety (wszystkie w rozmiarze 1920x1200)

Wszystkie załączone tapety są w wysokiej rozdzielczości.tj. z Rozmiary 1920×1200.

4) Zawierają one również funkcję powiązane motywy które możesz wykorzystać. Po prostu kliknij dwukrotnie motyw, a zostanie on dodany do Personalizacja pod panelem sterowania.

dodać motywy za pomocą dwukrotnego kliknięcia

Jeśli chcesz zlokalizować ścieżkę tapet, które są domyślnie dołączone do systemu Windows 7. Następnie wystarczy przejdź do C:\Windows\Webpaper a zobaczysz tam wszystkie tapety.

Uwaga: Znalazłem tę kolekcję w niedawno wydanym Windows 7 RC (32-bit).

Jeśli szukasz Windows 7 Chińskie tapety, to musisz sprawdzić nasz post:

Pobierz Windows 7 build 7106 Chiński tapety

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się przydatny. Jest to pomocne, ponieważ można zapisać te niesamowite tapety do późniejszego wykorzystania lub udostępnić je znajomym. Enjoy ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka