Najlepsze darmowe oprogramowanie antywirusowe i narzędzia do usuwania wirusów

Oprogramowanie antywirusowe –

Oprogramowanie chroniące przed wirusami, trojanami, robakami i innym złośliwym oprogramowaniem

Avira AntiVir Personal Edition &#8211 bezpłatna ochrona podstaw komputera PC. Chroni przed wirusami, robakami i trojanami, drogimi dialerami i phishingiem, wykrywa i usuwa rootkity.

AVG 8  to najpopularniejsze darmowe rozwiązanie dostępne bez opłat dla użytkowników domowych, zapewniające wysoki poziom wykrywania, któremu miliony użytkowników na całym świecie ufają, chroniąc swoje komputery. Jest łatwa w użyciu, ma niskie zużycie zasobów systemowych.

Bit Defender jeden z najskuteczniejszych na świecie silników antywirusowych za darmo! BitDefender Edition używa tych samych certyfikowanych przez ICSA Labs silników skanujących, które można znaleźć w innych produktach BitDefender, dzięki czemu możesz korzystać z podstawowej ochrony antywirusowej bez żadnych kosztów. Wydajne silniki skanujące zapewniają wykrywanie i usuwanie wszystkich dziko żyjących wirusów za każdym razem, gdy jest to potrzebne.

Avast Home Edition to bezpłatne oprogramowanie antywirusowe do użytku domowego i niekomercyjnego. Skanowanie w poszukiwaniu wirusów, robaków i trojanów na dyskach, płytach CD, w wiadomościach e-mail, komunikatorach i P2P . Przyrostowe aktualizacje bazy danych wirusów (dwa razy w tygodniu) są niewielkie, szybkie i niezawodne.

zdjęcie

Narzędzia do usuwania

Narzędzie do usuwania wirusa McAfee Stinger
Stinger jest samodzielnym narzędziem służącym do wykrywania i usuwania określonych wirusów. Nie zastępuje pełnej ochrony antywirusowej, a raczej jest narzędziem wspomagającym administratorów i użytkowników w przypadku zainfekowanego systemu.

Narzędzia do usuwania wirusów firmy Symantec
Firma Symantec Security Response opracowała narzędzia do automatycznego wykonywania czynności, które często wiązałyby się z rozległymi i żmudnymi zadaniami usuwania ręcznego. Sprawdź to łącze, aby zapoznać się z listą narzędzi do usuwania wirusów.

Narzędzia do usuwania wirusów BitDefender
SOFTWIN udostępnia potężny zestaw narzędzi do czyszczenia antywirusowego, zaprojektowanych do wykrywania i usuwania wirusów, które zainfekowały twój system. Te aplikacje są cenne również ze względu na ich rozmiar, dzięki czemu można je łatwo pobrać nawet przy wolnym połączeniu internetowym.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka