Naprawa – Komentarze nie są wyświetlane w motywie Thesis po WordPress 4.0 Uaktualnienie

Miesiąc temu WordPress Wersja 4.0 „Benny” został udostępniony publicznie z kilkoma ulepszeniami i poprawkami błędów. Choć nowa wersja WP poszła gładko, nowa aktualizacja spowodowała kilka problemów dla użytkowników WordPressa korzystających ze starszej wersji motywu Thesis. Problem występuje w przypadku motywu Thesis 1.8.5 i starszych wersjach Thesis wcześniejszych niż v1.8.5, które nie są kompatybilne z WordPressem 4.0. W związku z tym Thesis 1.Użytkownicy x mogą zauważyć 500 Błąd serwera i „Komentarze nie pojawiają się w postach” po aktualizacji do WordPressa 4.0.

Podobny problem wystąpił na naszej stronie, gdzie czytelnicy mogli komentować, ale komentarze nie pojawiały się w żadnych postach, a widoczny był jedynie licznik komentarzy. Cóż, w końcu to naprawiliśmy i było to całkiem proste! Dzielę się tym, ponieważ może to być przydatne dla innych użytkowników motywu Thesis, którzy od miesiąca borykają się z tym samym problemem.

16-09-2014 12-51-10

DIYthemes udostępnił poprawkę, która rozwiązuje ten problem, wydając Thesis 1.8.6 aktualizacja z pełną wersją WordPress 4.Zgodność 0. Musisz jednak posiadać konto DIY Themes, aby pobrać aktualizację i zapoznać się z instrukcjami dotyczącymi aktualizacji z wersji 1.x do 1.8.6. Możesz rozwiązać ten problem, wykonując poniższą prostą instrukcję. Instrukcje dotyczące naprawy pochodzą z forum pomocy technicznej Thesis.

Uwaga: Wypróbowaliśmy to na Thesis 1.8.4 + WordPress 4.0. Jeśli masz starszą wersję Thesis, wcześniejszą niż v1.8.5 to musisz najpierw zaktualizować Thesis do wersji v1.8.5. Jeśli nie możesz zaktualizować Thesis, upewnij się, że wykonaj kopię zapasową komentarzy.najpierw plik php a następnie wypróbuj poniższą sztuczkę.

UWAGA: Musisz używać wersji 1.8.5 przed wprowadzeniem tej poprawki; jeśli nadal używasz nieaktualnego numeru 1.Wersja x, to musisz najpierw zaktualizować Thesis.

1. Korzystając z FTP, przejdź do folderu /wp-content/themes/thesis_185/lib/classes/ na swoim serwerze.

2. Edytuj komentarze.w pliku php w folderze classes w linii 187, zamiast

$wp_query->comments_by_type = &separate_comments($wp_query->comments);
$_comments = $wp_query->comments_by_type['comment'];

teraz piszesz

$wp_query->komentarze_by_type = separate_comments($wp_query->komentarze);
$_comments = &$wp_query->comments_by_type['comment'];

Jedyną zmianą jest przeniesienie “&” do zmiennej $_comments naprawdę, ale to wydaje się powodować 500 wewnętrznych błędów serwera.

Po wykonaniu tych kroków sprawdź, czy komentarze są teraz wyświetlane poprawnie.

Na szczęście powyższa sztuczka zadziałała jak urok, a komentarze zaczęły pojawiać się tak jak wcześniej. Daj nam znać, czy wszystko działa. ��

Wskazówka przez stronę @leanderbraunschweig [Pomoc techniczna WordPress]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka