Simple Adblock for Internet Explorer – Blokuj/ukrywaj reklamy w IE

IE Dodatek lub rozszerzenie AdBlock jest dostępne dla Firefoksa i Chrome Wyłącz/usuń reklamy w nich zawarte. Nie było tak prostego sposobu na usunięcie reklam w Internet Explorerze, który jest domyślną przeglądarką we wszystkich systemach Windows. Nie martw się, znalazłem skuteczną alternatywę, która może łatwo zablokować lub usunąć wszystkie reklamy w IE.

Prosty Adblock to nowe i proste rozszerzenie dla przeglądarki Internet Explorer, które blokuje wszystkie rodzaje reklam na stronach internetowych, w tym reklamy flash, banery reklamowe, reklamy typu rich media, reklamy typu fly-ins, slide-ins i pop-upy. Eliminując reklamy, poprawiasz również szybkość surfowania po Internecie.

Blokowanie reklam w IE

Aby użyć prostego adblocka, wystarczy zainstalować go za pomocą .plik exe. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie kraju, w którym chcesz skonfigurować filtrowanie reklam i użyć filtrów dostępnych dla Twojego regionu geograficznego. Możesz również dodać filtry prywatności, aby zablokować skrypty śledzące i chronić swoją prywatność.

Prosty adblock na pasku stanu IE

Prosty adblock jest łatwo dostępny na stronie Pasek stanu IE. Możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na jego ikonę, aby wyłączyć go tymczasowo lub wyłączyć blokowanie reklam na konkretnej witrynie. Działa całkiem dobrze i nie pokazuje żadnych białych plam, gdy reklamy są zablokowane na stronach internetowych.

Obsługuje stronę – IE6, IE7 lub IE8 – Windows 2000, XP, Vista lub Windows 7

Pobierz program Simple Adblock dla IE

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka