Skitch już dostępny dla Windows Desktop i Windows 8

Skitch firmy Evernote, popularne narzędzie do przechwytywania ekranu z wbudowanym edytorem obrazów, które było wcześniej dostępne dla systemów Mac, iOS i Android, zostało teraz udostępnione na największą platformę stacjonarną, tj.e. Windows. Skitch dla Windows jest całkowicie darmowy, obsługuje system XP lub nowszy, w tym nowy Windows 8. Teraz przechwytuj zrzuty ekranu, dodawaj adnotacje i udostępniaj obrazy, korzystając z łatwego w obsłudze interfejsu i zestawu przydatnych narzędzi programu Skitch.

Skitch dla Windows umożliwia robienie zrzutów ekranu całego ekranu lub określonego obszaru i dodawanie adnotacji, takich jak strzałki, tekst, zaznaczanie obszaru za pomocą różnych kolorów, kadrowanie obrazów itp. Nowość Pixelate to kolejne przydatne narzędzie do ukrywania informacji osobistych lub poufnych poprzez zamazywanie określonych fragmentów. Inną ciekawą funkcją jest pasek „Przeciągnij mnie”, który umożliwia natychmiastowe zapisywanie zdjęć na pulpicie i dodawanie gotowych zdjęć bezpośrednio do wiadomości e-mail lub dokumentów bez konieczności ich wcześniejszego zapisywania. Zapisywanie obrazu z aplikacji Skitch w Evernote jest całkiem proste, jeśli masz zainstalowaną aplikację Evernote for Windows.

27-10-2012 00-37-52

Dostępna jest również inna wersja programu Skitch, zaprojektowana specjalnie dla systemu Windows 8. Skitch dla Windows 8 Wykorzystuje najlepsze funkcje systemu Windows 8 i działa w środowisku Modern UI, podobnie jak inne aplikacje instalowane przez Windows Store. Po pierwsze, program posiada zupełnie nowy interfejs, oferuje możliwość zintegrowania map z programem Skitch i dodawania do nich adnotacji, przyciski Cofnij/Powtórz, aby naprawić każdy błąd podczas edycji, Łatwy eksport oraz funkcję Split-screen. Osoby korzystające z systemu Windows 8 mogą zainstalować jedną z dwóch wersji lub obie.

skitch-bold-design2

~ Pobierz Skitch dla Windows

Źródło: Blog Evernote

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka