Ubuntu 11.10 Released [Download 16 New Wallpapers]

Ubuntu 11.10 Oneiric Ocelot został w końcu wydany i ma świeży wygląd, przeprojektowane centrum oprogramowania Ubuntu i inne ulepszenia. Ubuntu udostępniło niesamowitą strona gdzie można odbyć krótką wycieczkę po Ubuntu 11.10 i przetestować niektóre z jego zawartości, takie jak odświeżony Dashboard, przeglądarka Firefox, Centrum Oprogramowania, poczta Thunderbird, menedżer zdjęć Shotwell, programy LibreOffice, eksplorator Ubuntu itp.

Ubuntu 11.10 jest dostarczany z kolekcją 16 nowych tapet, z których wszystkie są niezwykle piękne i moim zdaniem najlepsze, jakie kiedykolwiek wprowadzono w Ubuntu OS. Możesz je sprawdzić na stronie wycieczki, otwierając „Wyświetl zdjęcia” z ekranu powitalnego. Wszystkie tła są w wysokiej rozdzielczości i możesz je ustawić jako tapetę pulpitu.

Podgląd niektórych tapet:

Pobierz Ubuntu 11.10 Wallpapers Pack (Obejmuje domyślne tło)

PS: Zauważyłem 16 tapet na stronie trasy, ale dwie z nich nie są dołączone do pakietu. Wygląda na to, że dodano je do systemu w ostatniej chwili. Oba rozszerzenia można znaleźć poniżej. Postaram się wkrótce dodać tutaj ich linki do pobrania.

Take the Ubuntu Tour @ www.ubuntu.com/tour

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka