Uzyskaj bezpłatne połączenie Airtel Digital TV z telewizorem Sony BRAVIA

Sony India wysokie plany i zamierza osiągnąć 40% udziału w segmencie płaskich telewizorów panelowych w sezonie Pucharu Świata 2011, od stycznia do marca. Sony India spodziewa się sprzedaży na poziomie 2.5 lakh sztuk na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2011. Poniżej znajduje się wgląd w działania Sony India:

  • Sony jest sponsorem transmisji na antenie ESPN Star Sports, która zapewni transmisję na żywo w jakości HD z mistrzostw świata w krykiecie
  • Promuje gamę telewizorów Full HD BRAVIA, która obejmuje 20 modeli telewizorów Full HD 3D, Full HD LED i Full HD LCD
  • Signs Mr. Mahendra Singh Dhoni jako ambasador marki Sony Full HD TV promuje kampanię „The Incredible Game in Sony High Definition”
  • Przyznaje Rs.100 crore na kampanię multimedialną, w tym ATL & działania BTL

Niewiarygodna gra w Sony High Definition_Oferta

Kampania „Niesamowita gra w wysokiej rozdzielczości Sony” ma 2 ekscytujące oferty:

A) Kup Sony BRAVIA & 100 szczęśliwych rodzin będzie miało szansę spotkać się z Panem. Dhoni.

B) Sony India również nawiązało współpracę z Airtel poprzez promocję konsumencką. Oferują one Bezpłatne Airtel HD DTH Połączenie z telewizją cyfrową Airtel przy zakupie telewizorów BRAVIA Full HD lub połączenie z telewizją cyfrową Airtel przy zakupie telewizora BRAVIA HD ready. Oferta jest ważna od 28 stycznia 2011 r. do 15 kwietnia 2011 r. W obu przypadkach połączenie DTH jest dostarczane z bezpłatną 3-miesięczną subskrypcją. Musisz doładować Airtel HD z Rs. 1000 i SD z Rs. 750, aby aktywować swoje nowe konto Airtel DTH.

Przeczytaj pełne informacje o tym programie promocyjnym.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka