WonderFox HD Video Converter Factory Pro Review

Wraz z szybkim rozwojem technologii, w obecnej erze cyfrowej, wymagania dotyczące jakości i formatów wideo stają się coraz bardziej zróżnicowane. Na rynku większość konwerterów wideo twierdzi, że są najlepszymi konwerterami wideo. Więc który z wielu konwerterów wideo jest najlepszy? Jak zdefiniować dobry konwerter wideo? Myślę, że większość ludzi uważa, że dobry konwerter wideo powinien charakteryzować się brakiem uszkodzeń jakości wideo podczas procesu konwersji, dużą szybkością konwersji i obsługą wielu formatów audio i wideo. Na szczęście, WonderFox HD Video Converter Factory Pro jest jednym z takich programów do konwersji wideo z pożądanymi funkcjami.

Dlaczego warto wybrać fabryczny konwerter wideo HD?

Program HD Video Converter Factory Pro został wybrany nie tylko dlatego, że jest to zupełnie nowa wersja 18.0, ale także dlatego, że WonderFox HD Video Converter Factory Pro jest jednym z pierwszych programów do obsługi konwersji wideo HD. Wspierany przez unikalną technologię kodowania wideo WonderFox, HD Video Converter Factory Pro wyróżnia się spośród wielu konwerterów wideo HD wyższą jakością wyjściową.

Dodatkowo, dzięki obsłudze technologii akceleracji sprzętowej NVIDIA NVENC, CUDA i Intel HD Graphics, która umożliwia szybką akcelerację. Dzięki tej technologii przyspieszania, ten konwerter wideo HD powinien być Twoim najlepszym wyborem.

Główne cechy

  1. Obsługa kodowania sprzętowego (Inter QSV, NVIDIA i NVENV).
  2. HD wideo do ogólnego wideo i zmniejszyć rozmiar wideo bez utraty jakości.
  3. Zmiana wideo SD na wideo HD (lepsza jakość wideo dzięki zaawansowanemu rdzeniowi kodującemu wideo wysokiej rozdzielczości).
  4. Pobierz wideo w rozdzielczości 8k, 4k, 1080p, 720p, 480p z ponad 300 witryn.
  5. Konwersja plików audio i wbudowany program do tworzenia dzwonków.
  6. Wbudowany edytor (kadrowanie, łączenie, przycinanie, obracanie itp.).
  7. Obsługa wielu języków.

Jak konwertować wideo za pomocą HD Video Converter Factory Pro?

Przede wszystkim należy pobrać oprogramowanie. Po zakończeniu instalacji zostanie wyświetlony poniższy interfejs.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro

Jest to prosty i przyjazny interfejs użytkownika. W drugim kroku kliknij przycisk “Konwerter&#8221, a interfejs przeskoczy do góry. Po prawej stronie nowego interfejsu znajdują się trzy przyciski: “Dodaj pliki&#8221, “Dodaj folder wideo&#8221 oraz pole z kropką. Kliknij dowolny z tych przycisków, aby dodać plik. Po dodaniu pliku kliknij plik wyjściowy po lewej stronie. Na stronie zostaną wyświetlone wszystkie formaty obsługiwane przez oprogramowanie, wybierz żądany format. Oprócz konwersji między popularnymi formatami, oprogramowanie ma jasny punkt, który obsługuje konwersję Pliki M3U8 do MP4.

Format można również dostosować do własnych potrzeb, klikając przycisk Ustawienia parametrów. Możesz dostosować kodowanie, rozdzielczość, bitrate, a nawet zmienić częstotliwość odświeżania wideo.

Po wybraniu formatu wyjściowego kliknij przycisk Uruchom, a w krótkim czasie konwersji otrzymasz wideo w wybranym formacie.

Oprócz konwertowania formatów wideo oprogramowanie obsługuje także pobieranie plików online. Na przykład pobierz żądany film z YouTube. Wklej skopiowany adres URL i naciśnij przycisk Analizuj. Alternatywnie możesz kliknąć przycisk Wklej i analizuj. Następnie pojawi się kilka informacji o wideo, wybierz format audio i wideo do pobrania, a następnie kliknij przycisk Ok.

Ponadto oprogramowanie to oferuje kilka innych funkcji. Na przykład można nagrywać ekran, tworzyć GIF-y, dzwonki itp.

Kliknij na Przybornik, a gadżet znajdujący się w środku zaskoczy Cię.

Myśli

Nowa wersja WonderFox HD Video Converter Factory Pro nie tylko przynosi zalety starej wersji, ale także oferuje nowy interfejs i dodaje narzędzia, które nie były dostępne wcześniej. Pobierz i wypróbuj już teraz!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka