10 walentynkowych filtrów na Instagramie do wypróbowania w tym sezonie miłosnym

Jeśli chodzi o filtry, Instagram wygrywa wyścig. Niezależnie od tego, czy jest to gra z ciekawostkami, czy podstawowy filtr, istnieje niekończąca się lista wszystkiego, czego szukasz w aplikacji. Jednak tym razem nie będziesz wypróbowywać żadnego podstawowego filtra. Wypróbuj te niesamowite Filtry walentynkowe na Instagramie w swoich historiach i dobrze się z nimi bawić.

Filtry mogą zmienić zasady gry, jeśli chodzi o lepsze zaangażowanie. Tak więc, nawet jeśli nie jesteś fanem filtrów, tym razem musisz je wypróbować. Być może zauważyłeś, że Twoje historie mają znacznie więcej wyświetleń niż polubienia i komentarze do Twoich postów. Czy muszę mówić więcej?? Prawdopodobnie nie! Masz wszystkie powody, aby wypróbować te walentynkowe filtry i efekty na Instagramie.

Czy wiesz, jak znaleźć filtry na Instagramie?? Nie ma znaczenia, poniżej możesz uzyskać wszystkie odpowiedzi na temat filtrów Valentine na Instagramie. Więc szybko przewiń i dowiedz się wszystkiego.

Jak znaleźć filtry na Instagramie?

Zanim poznasz wszystkie filtry walentynkowe na Instagramie, najpierw sprawdź, jak znaleźć filtry na Instagramie. W ten sposób możesz łatwo szukać nowych filtrów każdego dnia, nawet jeśli nie lubisz niektórych z tego artykułu (co jest bardzo mało prawdopodobne, ale weźmy pod uwagę szanse).

Oto jak wyszukiwać nowe filtry w aplikacji Instagram-

1. Start Instagram & kliknij na swój ikona profilu w lewym górnym rogu ekranu.
  2. Przesuń w prawo, aby otwórz aparat.
  3. Teraz, kontynuować przesuwanie w lewo aż dotrzesz do opcji ‘Przeglądaj efekty.’
  4. Stuknij w ikonę szkło powiększające.
  5. W pasku wyszukiwania wpisz Walentynki.
  6. Kliknij filtr, który Ci się podoba.
  7. Kliknij przycisk środkowej ikony, aby uchwycić obraz.
  8. Tap „Twoja historia„, aby opublikować go jako swoją historię na Instagramie.

Najlepsze filtry walentynkowe na Instagramie

Oto najmodniejsze filtry, które musisz wypróbować w Walentynki. Są nie tylko pełne miłości, ale także zabawne. Byłoby wielką pomyłką, gdybyś nie opublikował historii w tych niesamowitych walentynkowych filtrach na Instagramie.

1. Neon Valentine przez Instagram

10 walentynkowych filtrów na Instagramie w 2022 roku | Zabawa z filtrami!

Zaczynając listę od najlepszego walentynkowego filtra na Instagramie, Neon Valentine powinien być rzeczywiście twoim pierwszym wyborem. The faktycznie Urocze bąbelki sprawią, że Twoja twarz będzie promienieć miłością. Wypróbuj je ze swoim partnerem i upewnij się, że sprawdziłeś ten filtr przez @instagram.

2. walentynki przez peachynightmare

10 walentynkowych filtrów na Instagramie w 2022 r. | Zabawa z filtrami!

Wypróbuj ten niesamowity filtr autorstwa peachynightmare. Wydobywa z ciebie bardziej seksowną stronę i na pewno pochwalisz się tutaj swoim ciałem, czy to krzywiznami, czy linią szczęki.

3. Walentynki przez majelsty

10 walentynkowych filtrów na Instagramie w 2022 r. | Zabawa z filtrami!

majelsty jest twórczynią cyfrową, a walentynkowy filtr jej autorstwa musiał znaleźć się w tym zestawieniu. Dlaczego nie będzie? Ma urocze małe malejące serduszka na koronie i jest wszystkim, Valentine.

4. Walentynkowy tekst według dojrzewania

10 walentynkowych filtrów na Instagramie w 2022 roku | Zabawa z filtrami!

Konto z 2.3 miliony obserwujących, dojrzewanie tworzy niesamowite treści i ma kilka ładnych filtrów. Wypróbuj ich filtry walentynkowe na Instagramie. To mówi ci tekst, który otrzymasz w V-day.

5. Walentynkowa prognoza autorstwa omg_arfilters

Baw się dobrze 14 lutego z tym walentynkowym filtrem Instagram autorstwa omg_arfilters. Dla singli ten filtr może być najciekawszy do zrobienia w Walentynki, gra słów zamierzona.

6. 4D Valentine by louissescarlett

Filtr 4D Valentine to najsłodszy filtr, jaki można znaleźć w tym sezonie. Niezależnie od tego, czy jest to dziecko, nastolatek, młody dorosły, czy nawet zwierzak, sprawia, że wszyscy są uroczy i dlatego musisz wypróbować ten jeden z walentynkowych filtrów na Instagramie. Sprawdź ten filtr przez louissescarlet.

7. Błyskotki od instagram

10 walentynkowych filtrów na Instagramie w 2022 roku | Zabawa z filtrami!

Pamiętaj, kiedy po raz pierwszy spojrzałeś na swojego partnera? Te iskierki i motyle są zbyt piękne, aby mogły być rzeczywistością. Możesz jednak ponownie przeżyć ten moment dzięki filtrowi sparkle autorstwa instagram.

8. Hearts eye by lun.arfilters

10 walentynkowych filtrów na Instagramie w 2022 r. | Zabawa z filtrami!

Czy chcesz zrujnować tę przyjaźń?? Tak, to ten dźwięk, o którym mówię. Zrób film w tym walentynkowym filtrze Instagrama przez lun.arfilters, i wyślij go swojej sympatii. Kto wie? Może tym razem amorek zadziała na twoją korzyść. Filtr Heart eyes szturmem zdobył Instagram w tym sezonie miłosnym, a jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, zdecydowanie powinieneś!

9. miłość wykryta przez mardvxx

10 walentynkowych filtrów na Instagramie w 2022 r. | Zabawa z filtrami!

Ten kalkulator miłości to wszystko, czego potrzebujesz, aby opublikować w Walentynki. Podczas gdy ludzie mogą publikować zdjęcia ze swoimi partnerami, możesz bawić się filtrami na Instagramie przez mardvxx.

10. Flawless by alessandra

10 walentynkowych filtrów na Instagramie w 2022 r. | Zabawa z filtrami!

Blask jak nigdy dotąd dzięki filtrowi Flawless by alessandra. Rumieniec, usta, wszystko jest w rzeczywistości bezbłędne w tym filtrze. Więc upewnij się, że na pewno spróbujesz.

Filtry nigdy nie mogą być nudne, a wszystkie filtry walentynkowe na Instagramie są tego dowodem. Wypróbuj te filtry; na pewno je polubisz. Skomentuj poniżej swoje opinie na temat tych filtrów. Możesz również zasugerować nam więcej filtrów w sekcji komentarzy.

Udostępnij ten artykuł swoim znajomym influencerom i pomóż im przetrwać Walentynki.