EaseUS Data Recovery Wizard for Mac Review

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac Free

EaseUS jest znaną od ponad dekady marką w dziedzinie odzyskiwania danych, menedżera partycji i rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych. Jednym z ich najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych programów jest EaseUS Data Recovery Wizard. Program EaseUS Data Recovery, dostępny zarówno dla systemów Windows, jak i Mac, umożliwia odzyskiwanie danych z usuniętych partycji, sformatowanych dysków twardych, a także zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Ten darmowy program może być ratunkiem, jeśli przypadkowo usunąłeś ważny projekt lub całą partycję.

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac v11.10

Dzisiaj zajmiemy się oceną programu EaseUS Data Recovery Wizard for Mac, który jest w pełni kompatybilny z systemem macOS. Oprócz odzyskiwania danych z komputerów MacBook i iMac, program umożliwia również odzyskiwanie utraconych lub niedostępnych danych z urządzeń pamięci masowej, takich jak przenośne dyski twarde, dyski flash, karty pamięci i aparaty cyfrowe. Obsługuje ponad 200 typów plików, w tym zdjęcia, wideo, audio i dokumenty. Program przydaje się również do odzyskiwania plików usuniętych z Kosza lub danych utraconych w wyniku uszkodzenia dysku lub ataku wirusa.

Jest kompatybilny z systemem Mac OS X 10.6 (Snow Leopard) i wszystkimi nowszymi wersjami systemu macOS. Obsługiwane są systemy plików APFS, HFS+, HFS X, FAT (FAT16, FAT32), exFAT i NTFS. Przyjrzyjmy się teraz najważniejszym funkcjom tego programu.

Najważniejsze funkcje

• Czysty i łatwy w użyciu interfejs sprawia, że skanowanie i odzyskiwanie danych jest naprawdę proste i szybkie.
  • Pokazuje pliki jako listę, miniatury i karuzelę dla lepszego oglądania.
  • Opcja szybkiego wyszukiwania określonego pliku według jego nazwy lub rozszerzenia
  • Umożliwia przeglądanie zeskanowanych plików według “Typu&#8221, takich jak grafika, dokument, wideo i archiwum. Typy plików są dodatkowo podzielone na rozszerzenia plików, takie jak PDF, JPEG, DOCX, MP3, MP4 i RAR.
  • EaseUS Data Recovery Wizard zachowuje oryginalną strukturę katalogów wraz z rzeczywistą nazwą pliku. Pozwala to użytkownikom na łatwe przywrócenie utraconych danych z określonego katalogu.
  • Użytkownicy mogą eksportować wyniki skanowania i importować je później. W ten sposób można uniknąć konieczności ponownego skanowania tych samych sektorów w najbliższej przyszłości.
  • Dodano opcję odzyskiwania danych do lokalnego magazynu lub do chmury. Jeśli wybierzesz chmurę, możesz przywrócić dane bezpośrednio do Dropbox, Google Drive lub One Drive.
  • Opcja tworzenia rozruchowego dysku USB. Może się przydać, gdy musisz przywrócić utracone dane, ale system macOS nie chce się uruchomić.

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac

Wybór dysku do skanowania

Skanowanie

Sortowanie plików według ścieżki

Sortowanie plików według typu

Eksportuj wyniki skanowania

rozruchowy napęd usb

Tworzenie rozruchowego dysku USB

Oprócz powyższej listy funkcji, program oferuje jeszcze kilka innych przydatnych dodatków. Możliwość podglądu plików, takich jak wideo, przed ich odzyskaniem. Można również wyświetlić rozmiar pojedynczego pliku lub wielu plików. Co więcej, użytkownicy komputerów Mac mają nawet możliwość pobierania i przywracania danych z dysku twardego Kopia zapasowa Time Machine.

Wnioski końcowe

EaseUS Data Recovery Wizard z pewnością pomoże Ci przezwyciężyć pewne sytuacje, w których czujesz się bezradny. Jest to bez wątpienia doskonały i niezawodny program do odzyskiwania utraconych lub przypadkowo usuniętych danych z wielką łatwością. To oprogramowanie do odzyskiwania danych na komputerach Mac jest dość łatwe w użyciu i często aktualizowane. Jeśli chodzi o szybkość, czas skanowania może być stosunkowo szybszy lub wolniejszy w zależności od dysku źródłowego.

Co ciekawe, program zapisuje odzyskane dane również w oryginalnej strukturze folderów. Jedynym minusem jest to, że w przeciwieństwie do wersji dla systemu Windows, wersja dla komputerów Mac nie umożliwia skanowania określonych katalogów, takich jak pulpit, Kosz lub konkretny folder. Oznacza to, że należy przeskanować cały dysk, co może zająć dużo czasu, jeśli dysk jest dużych rozmiarów.

Sam fakt, że EaseUS Data Recovery Wizard jest oferowany za darmo jest świetny. Darmowa wersja pozwala jednak odzyskać tylko do 2 GB danych. Nie powinno to jednak stanowić dużego problemu, jeśli chcesz usunąć tylko kilka plików, takich jak ważne dokumenty lub zdjęcia.

Pobierz EaseUS Data Recovery Wizard Free (Dla Mac)