Imagine Free – piękna alternatywa dla Instagrama z Material Design dla systemu Android

Instagram to popularny serwis społecznościowy, który umożliwia użytkownikom udostępnianie fantastycznie wyglądających zdjęć i 15-sekundowych filmów przez nakładanie na nie cyfrowych filtrów. Jednak w przeciwieństwie do serwisu, aplikacja Instagram dla systemu Android nie wyróżnia się efektownym układem i pozbawiona jest interfejsu Material Design UI. Użytkownicy Androida, którzy szukają lepszego Instagrama, mają szczęście, ponieważ istnieje świetna alternatywa dla aplikacji Instagram na Androida o nazwie “Imagine na Instagram za darmo“. Aplikacja jest bezpłatna, a w sklepie Google Play dostępna jest również wersja premium z dodatkowymi funkcjami.

Screenshot_2015-01-24-18-35-09

Wyobraź sobie to wspaniała alternatywa dla Instagrama, która charakteryzuje się wyglądem materialnym, zgrabnymi animacjami, działa w trybie poziomym i oferuje wsparcie dla tabletów. Nie można jednak uznać jej za zamiennik oficjalnej aplikacji Instagram, ponieważ brakuje w niej kilku funkcji, takich jak możliwość Edycja profilu, pokazywanie powiadomień, przeglądanie wiadomości bezpośrednich, dodawanie komentarzy i sprawdzanie aktualności. Wynika to z ograniczeń interfejsu API aplikacji Instagram. Być może, jeśli nie zależy Ci na tych funkcjach, możesz cieszyć się Imagine Free. Filtry zdjęć i inne funkcje ulepszania obrazu są dokładnie takie same jak w oryginalnej aplikacji. Imagine wykorzystuje domyślną aplikację aparatu urządzenia do robienia zdjęć i z pewnością zasługuje na wypróbowanie!

Screenshot_2015-01-24-18-30-31    Screenshot_2015-01-24-18-33-46

Screenshot_2015-01-24-18-32-10    Screenshot_2015-01-24-18-32-55

Wersja bezpłatna zawiera następujące funkcje:

• przesyłać zdjęcia i filmy z aparatu lub galerii
  • zobacz swój kanał
  • wyświetlanie komentarzy
  • polubienia postów + wyświetlanie, kto polubił dany post
  • wyświetlać posty, które zostały polubione
  • przeglądać profile użytkowników
  • śledzić użytkowników i usuwać ich z listy

Wersja premium oferuje następujące dodatkowe funkcje:

• przełączanie się między wieloma kontami