5 najlepszych darmowych aplikacji do tworzenia kolaży zdjęć dla systemu Android

gh

Kolaże zdjęć są jednymi z najpopularniejszych programów do edycji zdjęć w sieci. Istnieje kilkanaście programów do tworzenia kolaży fotograficznych na Androida: darmowych i płatnych, z różną liczbą układów kolaży i efektów fotograficznych, z wieloma opcjami zapisywania kolaży. Być może zadanie znalezienia najlepszych darmowych aplikacji na urządzenia z systemem Android, które tworzą kolaże, nie jest takie proste. Przedstawiamy więc kolekcję aplikacji do tworzenia kolaży fotograficznych, które są dostępne za darmo w Sklepie Google Play.

Siatka zdjęć  [Google Play]

g

Jedną z niezaprzeczalnych zalet tej aplikacji jest to, że jest naprawdę łatwa w użyciu i nie jest przeładowana mnóstwem funkcji, co jest czymś, co preferują podstawowi użytkownicy.

Dzięki Photo Grid możesz stworzyć zabawny kolaż w formie siatki lub jako szablon z dowolnymi granicami stylu. Aplikacja pozwala na edycję obramowania, tła i samych zdjęć (obracanie, powiększanie lub przesuwanie). Po zakończeniu tworzenia kolażu masz dwie możliwości: możesz zapisać kolaż na urządzeniu przenośnym lub udostępnić swoje dzieło w sieciach społecznościowych, w tym na Instagramie, albo wysłać je pocztą e-mail.

Interesujące: Aplikacja może zmienić rozmiar edytowanych zdjęć o połowę lub więcej, co jest wygodne, gdy trzeba przesłać kolaże za pomocą mobilnego Internetu.

Pic Collage  [mask_link href="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cardinalblue.piccollage.google" target="_blank"]Google Play[/mask_link]

d

Pic Collage wyróżnia się także prostym interfejsem użytkownika, który nie będzie nikogo dezorientował. Wystarczy kliknąć w puste miejsca i dodać zdjęcia z galerii. Wyróżniającym się faktem jest to, że można również przechwytywać i dodawać świeże zdjęcia lub pobierać obrazy z Internetu lub Facebooka.

Po wybraniu szablonu i zestawu zdjęć aplikacja umożliwia obróbkę szczegółów, takich jak obracanie i powiększanie zdjęć, zmiana tła i obramowania w kolażu. Funkcje edycji zdjęć są rewelacyjne: kontrast, jasność, usuwanie czerwonych oczu i wiele innych.

Ciekawostki: Aby zmienić tło, stuknij w nie przez chwilę. Liczba szablonów tła nie jest zbyt duża, ale liczba efektów to rekompensuje.

Warto mieć na uwadze: Aplikacja działa lepiej w trybie portretowym. Ale można z nią pracować także w trybie poziomym.

Oprócz stacjonarnych efektów zdjęciowych można zakupić dodatkowe zestawy, które kosztują około 1 USD każdy.

KD Collage  [mask_link href="https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.kdnsoft.android.collagefree" target="_blank"]Google Play[/mask_link]

mm

KD Collage przyciąga wzrok użytkownika radośnie pomarańczowym interfejsem, który jest naprawdę zabawny w szarej zimie. Mnóstwo szablonów kolaży pozwala tworzyć dzieła sztuki według własnego gustu. W największym szablonie można umieścić aż 19 zdjęć. Ale są też kolaże dla jednego zdjęcia.

Po wybraniu szablonu trzeba ręcznie dodać zdjęcia, co teoretycznie nie zajmuje dużo czasu. Zaletą aplikacji KD Collage jest możliwość przeciągania i powiększania zdjęć lub Powiększ zdjęcie w swoim oknie, aby jak najlepiej dopasować je do granic kolażu.

Interesujące: Możesz wybrać jeden z obrazków jako tło dla swojego kolażu.

Maksymalny rozmiar kolażu to 1620 x 1080. Można powiedzieć, że to niewiele, ale weźmy pod uwagę fakt, że większość aplikacji fotograficznych na Androida nie ma nawet takiej funkcji.

Warto o tym pamiętać: Możesz zapisać utworzony kolaż w Ulubionych zamiast w Galerii. Umożliwia bezpośrednie udostępnianie kolaży w sieciach społecznościowych.

InstaPicFrame dla Instagrama  [Google Play]

kk

InstaPicFrame – Nie będzie błędem nazwanie tej aplikacji najlepszą na rynku. Mnóstwo ramek, dziesiątki regulowanych szablonów kolaży, teksty i udostępnianie w serwisach społecznościowych. Aplikacja jest tak bogata, że nie da się jej opisać w jednym krótkim przeglądzie.

Interesujące: Na zdjęciach można przyklejać notatki wirtualnej pamięci, co jest miłe.

Utworzone kolaże można udostępniać na Instagramie, Facebooku, Twitterze, Flickr, Tumblr itp. na pierwszy rzut oka!

CollageFancier – PhotoFancie  [mask_link href="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.surmin.photofancie.lite" target="_blank"]Google Play[/mask_link]

ff

CollageFancier Jest jeszcze jedna aplikacja na liście, która potrafi „zmontować” wspaniałą mieszankę z Twoich zdjęć i obrazów. Gotowe szablony i funkcje edycji są równie dobre, jak w innych aplikacjach tego typu. Układy kolaży są oferowane w dwóch trybach: siatka i styl dowolny. Jedną z osobliwych funkcji, o których warto wspomnieć, są zdjęcia w stylu Polaroida, które aplikacja wypieka w trzech krokach.

Pamiętaj o tym: Ostatnie recenzje użytkowników zawierają skargi, że większość interesujących czcionek została zlikwidowana w najnowszej wersji. Dla tych, którzy sprawdzają aplikację po raz pierwszy, nie będzie to odgrywać żadnej roli. Dla tych, którzy uważają, że zakres czcionek jest jednym z ważnych punktów, mogę powiedzieć, że powinniśmy oczekiwać na następną wersję.

Polecamy również zajrzeć na:

Podczas gdy w sieci szukaliśmy najlepszych programów do tworzenia kolaży na Androida, znaleźliśmy też następujące aplikacje, które mogą Cię zainteresować:

PhotoShake

skomplikowaną funkcją jest to, że musisz potrząsnąć urządzeniem mobilnym, aby uzyskać losowy kolaż ze zdjęć.

Adobe Photoshop Express

Lekka wersja potwornego programu dostosowana do urządzeń z systemem Android. Oprócz funkcji edycji zdjęć można również tworzyć kolaże.

Kreator kolaży Lite

To jest potężna aplikacja Android do tworzenia kolaży, ale jak to jest powiedziane w nazwie, ma płatnego starszego brata, który ma o wiele więcej do zabawy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka