Patch Temple Run 2 na Androida, aby uzyskać nieograniczone monety, klejnoty, power-upy

Temple Run 2 został niedawno wydany na smartfony z systemami iOS i Android. Według Imangi Studios, gra ustanowiła rekord najszybciej pobieranej gry mobilnej, osiągając 50 milionów pobrań w ciągu zaledwie 2 tygodni. Temple Run 2 to z pewnością wielkie ulepszenie w stosunku do oryginalnego Temple Run; w pakiecie z piękną nową grafiką, nowymi przeszkodami, wspaniałymi nowymi środowiskami itp. co jest dość imponujące. Na szczęście działa łatka dla Temple Run 2 jest już dostępna w postaci aplikacji w Sklepie Google Play, która działa jak czar i sprawia, że gra jest łatwiejsza niż kiedykolwiek!

Temple Run 2 *** to darmowa aplikacja na Androida, która uwalnia od strachu przed zgubieniem się, a tym samym pokonuje ograniczenie, aby rozpocząć i grać w grę od samego początku. Jest to naprawdę przydatne dla zwykłych użytkowników, którzy zazwyczaj nie osiągają dobrych wyników lub nie mają zbyt wiele cierpliwości do gier. To wszystko w jednym patcher jest jackpot w Temple Run 2 tym samym zasilając go nieograniczoną ilością monet, nieograniczoną ilością klejnotów, nieograniczonymi power-upami i nieograniczonym boostem. Niektórzy mogą twierdzić, że psuje to prawdziwą zabawę i emocje związane z grą, ale to już Twoja decyzja. W ten sposób można zawsze wybrać nowe życie i kontynuować grę, aby osiągnąć wyższe poziomy w grze.

Screenshot_2013-02-09-00-58-17    Screenshot_2013-02-09-00-58-55

Jest bardzo łatwa w użyciu, wystarczy zainstalować aplikację i stuknąć w „Patch it”. To wszystko!

– Aplikacja usunięta z Google Play –

Wskazówka – Jeśli chcesz usunąć punkty bonusowe, to można to łatwo zrobić, resetując grę do stanu domyślnego. Przejdź do Ustawień telefonu > Aplikacji > Temple Run 2 > Wyczyść dane.

~ Możesz odinstalować aplikację, jeśli uważasz, że wyskakujące reklamy są irytujące.

Dzięki Deepak @DJain1989

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka