Zabezpiecz WhatsApp w systemie Android za pomocą blokady wzorca

WhatsApp Messenger, bardzo popularna aplikacja do obsługi wiadomości mobilnych na iPhone’a, Androida i inne platformy, która umożliwia użytkownikom wymianę wiadomości na czacie przy użyciu planu internetowego bez konieczności płacenia za SMS-y. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo i prywatność aplikacji WhatsApp, oto przydatna aplikacja, która ochroni Twoje wiadomości WhatsApp.

Blokada dla aplikacji WhatsApp to bezpłatna aplikacja dla systemu Android, która dodaje zabezpieczenia w postaci blokady wzorca do komunikatora WhatsApp. Jest to podobne do funkcji blokady wzoru, aby zablokować telefon z systemem Android, ale tutaj aplikacja robi to po prostu dla WhatsApp. Użytkownicy muszą ustawić hasło wzoru, WhatsApp będzie wtedy dostępny tylko wtedy, gdy narysujesz poprawny wzór. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz chronić swoje prywatne i poufne rozmowy przed wścibskimi oczami przyjaciół lub członków rodziny, którzy mogą wejść w posiadanie twojego telefonu. Jedną dobrą rzeczą jest to, że aplikacja Lock for WhatsApp również używa tego samego hasła wzorcowego do ochrony.

Jak korzystać z blokady aplikacji WhatsApp:

Zainstaluj aplikację blokady WhatsApp, otwórz ją i ustaw hasło wzoru. Następnie kliknij przycisk „Włącz blokadę Whats App Lock”, aby ją włączyć. To jest to! Możesz zmienić wzór blokady lub wyłączyć blokadę WhatsApp w dowolnym momencie za pomocą tej samej aplikacji.

2013-01-23 22.34.46    2013-01-23 22.35.26

Teraz WhatsApp jest chroniony i nikt inny nie może uzyskać do niego dostępu bez Twojej zgody.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka