Aplikacja Status PNR dla systemu Android – z powiadomieniami o statusie i ostatnimi wyszukiwaniami

PNR (Passenger Name Record) to 10-cyfrowy numer podawany przez Koleje Indyjskie lub IRCTC w celu sprawdzenia aktualnego stanu rezerwacji biletu kolejowego. Często trzeba śledzić dane PNR, aby sprawdzić status rezerwacji – oczekująca lub potwierdzona. Chociaż można po prostu sprawdzić status PNR online lub aplikacja ‘Status PNR&#8221 oferuje najbardziej realny sposób sprawdzenia statusu PNR w telefonie z systemem Android. Możesz twierdzić, że setki podobnych aplikacji są już dostępne, ale uwierz mi, że ta się wyróżnia i całkiem dobrze spełnia swoje podstawowe zadanie.

Stan PNR to darmowa aplikacja z prostym i pięknym interfejsem, aby sprawdzić Indian Railways PNR Status na Androida. Jest bardzo łatwa w użyciu, wystarczy wprowadzić nr PNR. a aplikacja zrobi resztę bez żadnej dodatkowej konfiguracji. W przypadku potwierdzonych biletów wyświetlany jest aktualny status rezerwacji wraz z numerem autokaru i miejsca. Można też wybrać opcję otrzymywać powiadomienia o swoim statusie PNR dzięki okresowym powiadomieniom o automatycznej aktualizacji. Ponadto użytkownik otrzymuje powiadomienie z numerem trenera/miejsca po przygotowaniu tabeli.

Aplikacja zapisywanie ostatnich wyszukiwań i wyświetla je na ekranie głównym, dzięki czemu nie trzeba pamiętać i wpisywać PNR za każdym razem, aby sprawdzić jego status. Jest wolna od reklam i ma naprawdę fajne UI, wypróbuj ją!

Status PNR [Google Play]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka