XOLO BLACK wprowadzony za Rs. 12 999 z 5.5″ 1080p Display & Dual Rear Camera

Na imprezie w Delhi, XOLO uruchomił dziś swoją submarkę ‘BLACK’ – online-only marki, która ma konkurować z takimi jak Xiaomi, YU, itp. Pierwszy telefon w ramach serii Xolo Black to Black, urządzenie o zasięgu poniżej 15k, które będzie dostępne wyłącznie na Flipkart za Rs. 12 999 od 13 lipca. XOLO BLACK z pewnością wygląda obiecująco na papierze, biorąc pod uwagę jego specyfikacje i konkurencyjną cenę.

Black jest bezpośrednim rywalem Asus Zenfone 2, Xiaomi Mi 4i i Lenovo K3 Note pod względem cen i specyfikacji. Urządzenie jest na równi z innymi pod względem wzornictwa – posiada ochronę Corning Gorilla Glass 3 po obu stronach z powłoką oleofobową, która sprawia, że jest odporny na smugi i plamy, ma tylko 7.3 mm grubości i miękkie podświetlenie wokół przycisku zasilania dla powiadomień. Co ciekawe, jest on wyposażony w podwójny tylny aparat, który działa w tandemie, aby ustawić ostrość szybciej i uchwycić więcej głębi do przetwarzania obrazu po, i wyposaża lampę błyskową z przodu, jak również.

Przechodząc do ogólnych danych technicznych, BLACK ma 5.5-calowy wyświetlacz Full HD OGS IPS o rozdzielczości 403ppi chroniony szkłem Gorilla Glass 3 i ma podświetlane klawisze pojemnościowe. Smartfon jest napędzany przez procesor Qualcomm Snapdragon 615 2. generacji 1.Ośmiordzeniowy procesor 5 GHz (1.5 GHz Quad-Core + 1.0GHz Quad-Core), Adreno 405 GPU i działa na nowym systemie Xolo HIVE altas UI w oparciu o system Android 5.0 Lollipop. Jest 2GB pamięci RAM, 16GB pamięci masowej, z możliwością rozszerzenia do 32GB przez Hybrid Dual SIM (Micro + Nano) i USB OTG jest obsługiwany. Xolo twierdzi, że popracował nad zarządzaniem termicznym, aby zaoferować wolne od opóźnień gry i płynne odtwarzanie wideo.

Zrzut ekranu 2015-07-11 o godz. 1.36.50 AM

Cechy Black Podwójny tylny aparat (z lampą błyskową Chroma), połączenie aparatu 13 MP i 2 MP zapewniające szybsze ustawianie ostrości i odwzorowanie głębi. Funkcja UbiFocus, która umożliwia ustawianie ostrości i rozogniskowanie poszczególnych obiektów po zrobieniu zdjęcia, działa naprawdę dobrze. Interfejs użytkownika aparatu oferuje wiele opcji, a przedni szerokokątny aparat 5 MP z lampą błyskową LED. Opcje łączności obejmują: 4G LTE, 3G, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS + GLONASS. Zawiera potężną baterię 3200 mAh z obsługą szybkiego ładowania 1.0 dla szybszego ładowania.

Jako bonus, klienci Xolo Black Vodafone otrzymają 1GB darmowej transmisji danych miesięcznie przez 2 miesiące oraz nielimitowaną muzykę Vodafone przez dwa miesiące. Zainteresowani użytkownicy mogą odwiedzić ponad 100 flagowych sklepów Vodafone, aby zapoznać się z Black.

BLACK będzie dostępny w sprzedaży pod adresem Rs. 12,999 wyłącznie w serwisie Flipkart od 13 lipca.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka