Jak dodać muzykę do historii na Instagramie na 3 proste sposoby [Aktualizacja 2023]

Wszystkie aplikacje społecznościowe utrzymują swoich użytkowników w napięciu, systematycznie wprowadzając nowe funkcje. W dniu 28 czerwca 2018 r. Instagram ogłosił uruchomienie Instagram Stories, zupełnie nowej funkcji. Ta funkcja umożliwia użytkownikowi Dodawanie muzyki do relacji na Instagramie.

Zdjęcie, kolaż lub wideo jest zawsze lepsze, jeśli jest okraszone muzyką. Muzyka jest jednym z tych niewielu czynników, dzięki którym ludzie łączą się głębiej. Jest to najgłębszy wyraz uczuć lub emocji. Nawet Instagram twierdzi, że dodawanie muzyki do historii pozwala społeczności poczuć się bliżej swoich przyjaciół i rodzin.

Instagram pozwala wybierać spośród wielu utworów muzycznych z ich dobrze zbudowanej galerii. Każdego dnia dodają nowe utwory, dzięki czemu wrażenia użytkownika są jeszcze lepsze. Oprócz wybrania wybranej piosenki z ich galerii, możesz także wybrać utwory z usług strumieniowego przesyłania muzyki, takich jak Spotify, SoundCloud, Shazam itp. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, pozwól, że pomogę Ci z tym słodkim i prostym przewodnikiem.

Jak dodać muzykę do swojej historii na Instagramie?

Dodawanie muzyki do relacji na Instagramie

Instagram zapewnia różne sposoby dodawania muzyki lub piosenek do historii na Instagramie. Ale jednym z najprostszych sposobów, aby to zrobić, jest sam Instagram. Poniżej wyjaśnię kilka innych sposobów, które pomogą Ci przejść przez ten proces.

Jak dodać muzykę do swojej historii za pomocą naklejki muzycznej?

Jest to jeden z najprostszych sposobów, dzięki któremu możesz Dodaj muzykę do swojej relacji na Instagramie. Odbywa się to poprzez to, co jest słynnie nazywane „Naklejka muzyczna. Oto kroki:

1. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie.
  1. Przesuń palcem w lewo lub dotknij ikony (+) w lewym górnym rogu w okręgu otaczającym Twoje zdjęcie profilowe. Zrób zdjęcie/wideo lub dodaj już istniejące zdjęcie/wideo w swojej galerii. Możesz później dodać muzykę do tego samego
  1. Kiedy już to zrobisz, przesuń w górę na ekranie i dotknąć przycisku Naklejka muzyczna wyświetlany.
  1. Otworzy się lista utworów podzielonych na Dla Ciebie i Przeglądaj kategorie. Możesz wybrać, co chcesz.
Jak dodać muzykę do historii na Instagramie za pomocą naklejki muzycznej
  1. Możesz teraz usłyszeć piosenkę odtwarzaną w tle. Możesz także dostosować pasek utworu i wybrać dowolną część utworu do odtwarzania w tle.
  1. Możesz także wybrać, czy chcesz wyświetlać tekst piosenki, czy tylko naklejkę z nazwą utworu.
  1. Możesz także ukryj naklejkę z utworem przeciągając go do dowolnego rogu.
  1. Teraz dostosuj filtry, jeśli chcesz, a następnie prześlij post.
Jak dodać muzykę do swojej historii za pomocą naklejki muzycznej

Jak dodać muzykę do relacji na Instagramie za pośrednictwem Spotify?

Możesz także Dodawanie muzyki do relacji na Instagramie za pośrednictwem jednej ze słynnych aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki; Spotify. Postępuj zgodnie z poniższymi opcjami:

1. Otwórz aplikację Aplikacja Spotify i wybierz utwór, który chcesz dodać do swojej historii na Instagramie.
  1. Wybierz opcję udział opcja wyświetlana w prawy dolny róg.
  1. Wybierz filtr „opcja historii wyświetlane z logo Instagram.
  1. Strona historii na Instagramie wyświetli logo utworu.
  1. Dostosuj odpowiednio utwór i zastosuj dowolny filtr, jeśli chcesz. I Prześlij!
Jak dodać muzykę do historii na Instagramie za pośrednictwem Spotify

Widzowie mogą dotknąć logo utworu, co przekieruje ich do aplikacji Spotify.

Jak dodać muzykę do historii na Instagramie za pośrednictwem SoundCloud?

Soundcloud zasadniczo zachowuje się tak samo, jeśli chodzi o udostępnianie utworów z SoundCloud za pośrednictwem Instagrama. Tutaj jest Jak dodać muzykę do relacji na Instagramie za pośrednictwem SoundCloud.

1. Otwórz aplikację Aplikacja Soundcloud na urządzeniu.
  2. Wybierz utwór lub wyszukaj ten, który chcesz przesłać.
  3. Stuknij w udostępnianie opcja z dolnego paska.
  4. Stuknij w historie i wyświetli się wyskakująca strona historii na Instagramie.
  5. Dostosuj rozmiar i zastosuj filtry, jeśli chcesz. I Prześlij!
Jak dodać muzykę do swojej historii za pośrednictwem SoundCloud

Podobnie jak Spotify, utwór nie jest odtwarzany w tle, jeśli został przesłany z aplikacji SoundCloud. Przekierowuje widza do aplikacji Soundcloud w celu odtworzenia utworu.

Muzyka to zdecydowanie najbardziej imponujący sposób, w jaki można łączyć się z różnymi ludźmi. Dodanie muzyki do historii natychmiast je podnosi i sprawia, że wyglądają i brzmią interesująco i zabawnie, aby się z nimi zaangażować. Mam nadzieję, że metody, które wymieniłem, pomogą ci w dodawaniu muzyki do twojej aplikacji Soundcloud Instagram historie skutecznie. Daj mi znać w komentarzach!

Często zadawane pytania.

Jak dodać muzykę do historii na Instagramie bez naklejki?

Możesz przeciągnąć naklejkę do rogu, aż zniknie. Pamiętaj jednak, aby nie przeciągać go do dolnej środkowej części, ponieważ zostanie on usunięty, a następnie będziesz musiał zacząć od nowa.

Dlaczego nie mogę odtwarzać muzyki w mojej historii na Instagramie??

Musisz używać starszej wersji Instagrama. Powinieneś spróbować zaktualizować aplikację i spróbować ponownie. Ponadto, jeśli próbujesz dodać konkretny utwór i tak się nie dzieje, może on nie być dostępny w bibliotece Instagrama. Możliwym powodem jest to, że albo piosenka nie jest tak znana, albo jest świeżo wydana. Wybierz inną piosenkę lub poczekaj.

Czy mogę dodać muzykę do moich postów na Instagramie??

Oczywiście możesz! Po prostu wybierz zdjęcie do swojego posta, dodaj filtr, jeśli chcesz, a następnie dotknij dalej. Na dole listy można znaleźć opcję dodaj muzykę, tuż poniżej oznacz ludzi i dodaj lokalizację. Stuknij w nią i wybierz utwór. Dostosuj tekst i wybierz dowolną część tekstu. Po zakończeniu stuknij przycisk Dalej i prześlij post.